Išpardavimų sezonas tęsiasi: dar viena galimybė pasirūpinti legalia programine įranga bei įsigyti „Windows“

Išpardavimų sezonas tęsiasi: dar viena galimybė pasirūpinti legalia programine įranga bei įsigyti „Windows“

Partnerio turinys

Lapkritis, kuris daugeliui internautų yra puikiai žinomas kaip išpardavimų mėnuo, jau baigėsi, tačiau akcijos dar tikrai nesibaigė.

Programinės įrangos ir žaidimų kodus pardavinėjanti parduotuvė „Keysfan.com“ pristatė „Duoble 12“ išpardavimų periodą, kurio metu galite įsigyti puikių produktų už išskirtinai žemą kainą. Jeigu dar nenusipirkote norimos programinės įrangos – šis savaitgalis turėtų būti puiki proga tai padarytai.

Jeigu pražiopsojote „Black Friday“ ar „Cyber Monday“ išpardavimus – dabar turite puikią progą ištaisyti šią klaidą. Mūsų partneriai ir toliau siūlo įsigyti programinės įrangos registracijos kodus už neįtikėtinai žemas kainas.

211203-720p-ksf-€

Vieną perki - antras dovanų

Norite išbandyti naująją „Windows 11“ operacinės sistemos versiją. Dabar ją galite gauti nemokamai pirkdami vieną iš žemiau pateikiamų „Microsoft Office“ pakuočių. Tai reiškia, kad jūs gausite ne tik pilną „Microsoft“ įrankių paketą, bet ir naujausią operacinę sistemą.

Jeigu „Windows 11“ nėra tai ko jums reikia – tai ne problema. „Keysfan.com“ analogišką pasiūlymą turi ir visiems tiems, kurie nori įsigyti „Office“ pakuotę ir gauti „Windows 10 Pro“ operacinės sistemos versiją nemokamai. Tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti vienu iš šių pasiūlymų:

Sutaupykite 50 proc. nuo savo pirkinio

windows-10

„Keysfan.com“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų. Su specialiu mūsų nuolaidos kodu dabar galite įsigyti ir daugiau programinės įrangos ir taip sutaupysite net 50 proc. Nesunku nuspėti, jog dauguma pasiūlymų taikomi būtent „Windows 10“ operacinei sistemai, tačiau tarp žemiau esančių pasiūlymų rasite ir daugiau pasiūlymų. Žemiau pateiktiems pasiūlymams galioja nuolaidos kodas SKF50.

office

Ir tai dar ne viskas! „Keysfan.com“ siūlo dar daugiau įvairiausių produktų, o su nuolaidos kodu SKF62 – jūs sutaupysite 62 proc. savo pirkinio sumos. Šis nuolaidos kodas galioja žemiau pateiktiems pasiūlymams:

Apie pardavėją

„Keysfan.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „Keysfan.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „Keysfan.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis support@keysfan.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas