Kompiuteriai

Juodai juodos nuolaidos produktams, kurie būtini kiekvienam: prasidėjo Išskirtinės akcijos „Windows 10“ licencijoms bei kitiems „Microsoft“ produktams

Šiandien vyksta Juodojo penktadienio išpardavimai. Nors daugelis internetinių parduotuvių akcijas paskelbė dar gerokai anksčiau, tačiau šiandien, o tuo pačiu ir viso savaitgalio metu galima rasti pačius geriausius pasiūlymus. Savo opcijas pateikė ir mūsų partneriai „WhoKeys.com“, kurie siūlo įsigyti „Microsoft“ produktų registracijos kodus.

Juodai juodos nuolaidos produktams, kurie būtini kiekvienam: prasidėjo Išskirtinės akcijos „Windows 10“ licencijoms bei kitiems „Microsoft“ produktams

Šiandien vyksta Juodojo penktadienio išpardavimai. Nors daugelis internetinių parduotuvių akcijas paskelbė dar gerokai anksčiau, tačiau šiandien, o tuo pačiu ir viso savaitgalio metu galima rasti pačius geriausius pasiūlymus. Savo opcijas pateikė ir mūsų partneriai „WhoKeys.com“, kurie siūlo įsigyti „Microsoft“ produktų registracijos kodus.

Internetinėje parduotuvėje „WhoKeys.com“ galima rasti gausybę įvairių registracijos kodų, tačiau daugiausiai dėmesio sulaukia būtent „Microsoft“ produktų licencijos. Už itin žemą kainą pardavėjas siūlo ne tik „Windows 10“ ar „Windows 11“ licencijas, kurios galios visą laiką, tačiau ir daugelio naudojamas „Microsoft Office“ pakuotes.

„Microsoft“ siūlomų „Windows“ operacinės sistemos licencijų kainos nėra pačios žemiausios, todėl daugumai naudotis legalia programine įranga gali būti didžiulė problema. Tačiau čia į pagalbą ateina internetinė parduotuvė „Whokeys.com“, kurioje vyksta vieni didžiausių išpardavimų šiemet, o tai – puiki proga atsinaujinti savo programinę įrangą ar įsigyti licencijas, kurių dar neturėjote iki šiol.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Žemiau pateikiame visus geriausius pardavėjo pasiūlymus, o didžiausias rekomendacijas teikiame „Windows 10 Pro OEM“, o šią licenciją galite įsigyti paspaudę čia.

Produkto pavadinimasKaina su nuolaidaNuolaidos kodasĮsigykite dabar
Windows 10 Pro OEM 14,20 euroTFN

Spauskite čia

Windows 10 Home Oem12,20 eurųTFNSpauskite čia
Windows 11 Pro OEM18,80 eurųTFNSpauskite čia
Microsoft Office 2016 Pro23,50 eurųTFNSpauskite čia
Microsoft Office 2019 Pro40 eurųTFNSpauskite čia
Microsoft Office 2021 Pro46,80 eurųTFNSpauskite čia
Windows10 Pro OEM+ Office2016 Pro Plus35,80 eurųTFNSpauskite čia
Windows10 Pro OEM+ Office2019 Pro Plus50,50 eurųTFNSpauskite čia

„Windows 10“ dabar už itin žemą kainą, tačiau tai dar ne viskas

„Microsoft“ siūlomų „Windows“ operacinės sistemos licencijų kainos nėra pačios žemiausios, todėl daugumai naudotis legalia programine įranga gali būti didžiulė problema. Tačiau čia į pagalbą ateina internetinė parduotuvė „Whokeys.com“, kuri siūlo įsigyti įvairiausių produktų aktyvavimo kodus už gerokai žemesnę kainą.

„Microsoft“ praėjusiais metais pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau.

Jeigu turite „Windows 10“ platformos versiją – tuomet atsinaujinimo procedūra paprasta, tačiau tikrai ne visi naudojosi pastarąja operacinės sistemos versija. Mūsų partneriai „WhoKeys.com“ padės jums atsinaujinti į naująjį „Microsoft“ šedevrą, o jeigu nenorite naudotis „Windows 11“, bet norite naudotis legalia „Windows 10“ platforma – tinkamiausią variantą rasite ir jūs.

„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų.

Ir tai dar ne viskas! Dabar puiki proga įsigyti ir „Microsoft“ programinės įrangos paketą. „WhoKeys.com“ siūlo įsigyti „Windows 10 Pro“ operacinę sistemą, kartu su „Microsoft Office 2019 Pro“ pakuote, o šio pasiūlymo kaina siekia vos 50,50 eurų. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymų – spauskite čia, o taip pat nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo TFN.

Tiesa, jeigu norite dar šiek tiek sutaupyti – galite išbandyti ir „Windows 10 Pro“ ir „Office 2016 Pro Plus“ kombinaciją, kuri jums kainuos tik 35 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Įsigijimo procesas - lengvesnis nei galėtumėte pagalvoti

Norėdami įsigyti mūsų partnerių produktus – jūs turėsite atlikti vos keletą labai paprastų žingsnių. Visų pirma, pasirinkite norimą įsigyti produktą, kurių nuorodas rasite šio teksto viršuje.

Pasirinkę norimą produktą – spauskite „Buy Now“ mygtuką. Tuomet keliaukite į savo pirkinių krepšelį ir nepamirškite nurodyti mūsų nuolaidos kodą. Jį galite įvesti laukelyje, kuris yra prie užrašo „Promotion Code“, kurį galite matyti žemiau esančioje nuotraukoje.

Įvedus nuolaidos kodą, matysite pasikeitusią kainą, spaudžiame „Submit Order“. Naujai atsiradusiame lange reikės pasirinkti norimą atsiskaitymo būdą, o šiuo atveju mes rekomenduojame naudoti „PayPal“.

Po sėkmingo apmokėjimo – atsidursite lange, kuriame rašome informacija, jog jūsų užsakymas yra vykdomas ir galiausiai būsite perkelti į „Whokeys.com“ puslapį, kuriame rasite informaciją apie savo užsakymą.

Kaip galite matyti iš mūsų pateikto užsakymo, jį įvykdyti užtruko mažiau nei minutę. Galiausiai, jums belieka tik aktyvuoti įsigytą produktą ir mėgautis naudojimu.

Apie pardavėją

„WhoKeys.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „WhoKeys.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „WhoKeys.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@whokeys.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

atnaujinta 2023-02-10, 16:25

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas