Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Kompiuteris paplūdimiui, kurio nereikia tausoti: nustebsite, kiek nedaug kainuoja

Kompiuteris paplūdimiui, kurio nereikia tausoti: nustebsite, kiek nedaug kainuoja

Partnerio turinys

2021-06-19, 18:00

Orkaitę primenanti temperatūra lauke ir plieskianti saulė už lango tarsi traukia žmones iš miestų link jūros. Saulės akiniai, skėčiai, paklotai, gėrimų šaldytuvas - atrodo, ko daugiau reikia pasikaitinimui paplūdimyje? Atsakysime - lengvo ir nebrangaus kompiuterio, kurio nereikėtų tausoti ir kuris leistų patogiai žiūrėti filmus ar naršyti internete, gulint ant smėliuko. Kaip tik tokį daiktą šiandien ir norime pasiūlyti savo skaitytojams.

Paspaudę šią nuorodą lengvą ir greitą „Jumper EZbook X3” nešiojamąjį kompiuterį galite įsigyti vos už 261,95 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas per kelias šalis keliaujantis siuntimas, padedantis išvengti papildomų mokesčių.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Daugiau apie „Jumper EZbook X3”

Screenshot-at-Jun-19-15-19-12

Vienas smagiausių dalykų, kuriais gali pasigirti „Jumper EZbook X3”, yra metalinis korpusas. Gamintojui kažkokiu magišku būdu už tokią nedidelę kainą pavyko pasirinkti premium kokybės medžiagas ir išlaužti stebėtinai dailias linijas.

Screenshot-at-Jun-19-15-19-59

Viso to rezultatas - dailus, vos 1,35kg svorio, šiek tiek „MacBook Air” primenantis nešiojamas kompiuteris, be vargo tilpsiantis kiekviename krepšyje.

Screenshot-at-Jun-19-15-21-32

Antras svarbus aspektas - 13,3 colio įstrižainės ekranas, turintis plonus rėmelius, kas leidžia šiam kompiuteriui atrodyti moderniai. Labai didelis jo privalumas yra kokybiška ir šviesi IPS technologijos matrica, kuri paplūdimyje užtikrins pakankamą šviesumą ir puikius matymo kampus. Tuo metu FullHD rezoliucija leis filmams ekrane atrodyti ryškiai ir patraukliai.

Screenshot-at-Jun-19-15-24-19

Kas slepiasi po šio grakštuolio gaubtu? Dviejų branduolių „Intel N3350” lustas, kurio taktinis dažnis varijuoja nuo 1,1 iki 2,4 GHz. Tai leidžia kompiuteriui veikti sklandžiai, o visų svarbiausia - naudoti mažai energijos, kas ypač aktualu gulinti paplūdimyje ir neturint išorinio maitinimo šaltinio.

Screenshot-at-Jun-19-15-25-16

Džiugu, kad bendrovė nusprendė nepataupyti ir pasirinko ne atgyvenusį kietąjį diską, o kur kas greitesnį eMMC sprendimą, kuris leis įrenginiui veikti dar sklandžiau. Na, o kad filmams vietos nepritruktų, čia jos idealiai tiek, kiek reikia - 128GB. Tuo metu operatyviosios atminties taip pat nestigs - čia jos visi 8GB.

Screenshot-at-Jun-19-15-26-06

Iš malonių dalykų galima dar paminėti įdiegtą „Windows 10” operacinę sistemą (nereikės jos įsidiegti pačiam) ir dviejų dažnių Wi-Fi palaikymą, padėsiantį džiaugtis geresne interneto sparta ir greitesniu failų atsisiuntimu.

Screenshot-at-Jun-19-15-26-53

Paskutinis teigiamas „EZbook X3” aspektas - puiki baterijos ištvermė. Gamintojas deklaruoja, kad jos pakaks 6h trukmės video peržiūrai.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą lengvą ir greitą „Jumper EZbook X3” nešiojamąjį kompiuterį galite įsigyti vos už 261,95 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas per kelias šalis keliaujantis siuntimas, padedantis išvengti papildomų mokesčių.

Tikrai puikus pasiūlymas lekiantiems atostogų!

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Gražvydas

Gėda tokiam "Technologijų portalui" rekomenduoti toks as atgyvenas. Kai kurie teiginiai neparemti niekuom. Pvz ryškus ekranas, iš kur žinoma kad ryškus? Gamintojas nenurodo nei ekrano ryškumo nei pikselių tankio. O kalbant apie procesorių, tai nežinau kaip galima rekomenduoti nauja įrenginį su 5 metų senumo procesoriumi. Nauji modernūs procesoriai kurkas energetiškai efektyvesni. Toliau, žiūrim gamintojo pateiktą informaciją apie bateriją... Irgi paradoksas, vaizdo atkūrimo laikas 6 valandos o budėjimo režimu tik 2 valandos... Taip tiesiog nebūna 🤣 pardavėjas tikrosios talpos taip pat nenurodo.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas