Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nepraleiskite progos atsinaujinti savo monitorių: „Xiaomi“ produktas dabar kainuoja mažiau nei 110€

Nepraleiskite progos atsinaujinti savo monitorių: „Xiaomi“ produktas dabar kainuoja mažiau nei 110€

Partnerio turinys

2021-06-03, 15:30

Prieš dešimtį metų pagrindinis daugelio vartotojų langas į pasaulį buvo kompiuterio monitorius ir vargu, ar kas nors būtų patikėjęs, jog po dekados visus darbus galėsime atlikti įsitaisę ant sofos, rankoje laikydami daiktą, kuris be vargo gali pranykti mūsų delne Tačiau asmeniniai kompiuteriai atsisako užleisti savo vietą - didelė dalis mūsų, tikėtina, ant rašomojo stalo vis dar turi kokį nors seną apdulkėjusį monitorių, kurio taip ir neprisiruošia pakeisti. Jeigu tai galioja jums, pataikėte ten, kur reikia - šiandien papasakosime apie puikų ir visiems prieinamą „Xiaomi” dukterinės bendrovės pasiūlymą.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti 23,8 colio įstrižainės „Redmi 1A” monitorių vos už 107,24 euro. Į šią kainą įskaičiuotas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks per maždaug savaitę ir nereikės mokėti jokių mokesčių. Vertėtų paminėti, jog tai bene žemiausia kaina visame internete. Neteko girdėti apie šį monitorių? Siūlome skaityti tekstą toliau.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Screenshot-2021-06-03-at-10.42.47

Pastaruoju metu industrinis dizainas kuo toliau, tuo labiau krypsta į minimalizmą. „Redmi” tai puikiai supranta ir pasistengė sukurti tokį produktą, kuris atitiktų visas dabartines tendencijas. „Redmi 1A” vartotoją iš karto pribloškia itin plonais šonininiais ir viršutiniu rėmeliu, kas iškart sukuria malonų estetinį vaizdą ir modernaus daikto įspūdį. Be to, ploni šoniniai rėmai turi ir praktišką panaudojimo būdą - įsigiję iškart kelis „Redmi 1A” galėsite juos sustatyti vieną šalia kito ir turėti nuostabią darbo bei pramogų erdvę.

Nereikėtų ignoruoti ir vos 7,3 mm storio. Tai lems, jog įrenginys ant jūsų stalo neužims daug vietos ir atsikračius seno griozdiško monitoriaus leis džiaugtis tuo maloniu erdvės pojūčiu. Pakuotėje komplektuojamas stovas leis ekranui saugiai įsitaisyti ant paviršiaus ir suteiks daugybę pasvirimo reguliavimo galimybių. Tai labai svarbu, siekiant surasti tinkamą ir ergonomišką kūno pozą, praleidžiant daug laiko sėdint, bei išvengti nugaros ir kaklo skausmų.

Screenshot-2021-06-03-at-10.43.02

Pati ekrano matrica taip pat labai kokybiška. Jos įstrižainė siekia 23,8 colio, kas yra idealus balansas tarp darbui reikalingos darbastalio erdvės ir fizinių matmenų. Jai pasirinkta IPS technologija, kuri suteikia itin platų 178 apžvalgos kampą - tai svarbu, jei vartote dokumentų lapus ir puse akies norite stebėti ekraną. Ši matrica taip pat itin tiksliai atkuria spalvas, o svarbiausia - tausoja vartotojo akis. „Xiaomi” didžiuojasi prestižiniu Vokietijos kokybės tyrimų bendrovės „TUV Rheinland” sertifikatu, patvirtinančiu, jog „Redmi 1A” išspinduliuoja itin nedaug akims kenksmingos ir užmigti trukdančios mėlynos spalvos šviesos.

Screenshot-2021-06-03-at-10.43.48

Kai kuriuos pirkėjus taip pat nudžiugins minimalizmas monitoriaus nugarėlėje - ten rasime tik įjungimo mygtuką, vietą maitinimo kištukui ir HDMI bei VGA jungtis - jokio sudėtingo klavišų miško.

Taigi, jeigu norite atsinaujinti seną ar tiesiog ieškote nebrangaus, bet labai kokybiško monitoriaus, jokiu būdu nepraleiskite šio pasiūlymo - joks kitas gamintojas nesiūlo nieko panašaus už tokią nedidelę kainą. Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą galite įsigyti 23,8 colio įstrižainės „Redmi 1A” monitorių vos už 107,24 euro. Į šią kainą įskaičiuotas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks per maždaug savaitę ir nereikės mokėti jokių mokesčių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas