Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Pasirūpinkite savo vaizdo skambučių kokybe: puiki „Vidlok“ internetinė kamera pasiūlys viską, ko Jums gali reikėti

Pasirūpinkite savo vaizdo skambučių kokybe: puiki „Vidlok“ internetinė kamera pasiūlys viską, ko Jums gali reikėti

Partnerio turinys

2021-06-21, 13:35

Per pastaruosius metus stipriai išpopuliarėjus nuotoliniam darbui, o tuo pačiu ir mokymuisi – labai svarbu tinkamai pasirūpinti galimybėmis dirbti ar mokytis iš namų. Tam, kad viskas vyktų sklandžiai, reikia 4 dalykų - kompiuterio, patikimo interneto ryšio, geros internetinės kameros ir pakankamos kokybės mikrofono. Su pirmaisiais dviem problemų daugeliui nekyla, tačiau likusi pora neretai gadina reikalus - prastos nešiojamame kompiuteryje montuojamos kamerytės ir silpni mikrofonai paprasčiausiai nėra pritaikyti kasdienio nuotolinio darbo organizavimui.

1-2_2021-06-21-092222_ansj

Būtent dėl šios priežasties, vienu geriausiu Jūsų pirkiniu gali tapti „Vidlok Business Webcam W91“ internetinė kamera. Norėdami ją įsigyti – kviečiame apsilankyti oficialiame gamintojo puslapyje, kur rasite daugiau informacijos apie patį produktą. Neteko girdėti nieko apie šią kamerą? Kviečiame skaityti toliau.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

IMG_20210616_120535

„Vidlok Business Webcam W91“ yra itin lengvai naudojama ir puikiomis savybėmis pasižyminti internetinė kamera, kuri pravers ne tik verslo žmonėms, tačiau ir įvairiausiems pokalbiams su šeimos nariais. Visų pirma, šios kameros veikimas itin paprastas – ją tereikia pritvirtinti prie Jūsų monitoriaus ar nešiojamo kompiuterio ekrano ir prijungti su USB laidu. Ir viskas, jau galite naudotis.

Screenshot-2021-06-21-at-11.21.26

Prieš perkant tokį produktą – visuomet svarbiausia yra jo filmavimo galimybės. „Vidlok Business Webcam W91“ pasižymi 1080p filmavimo raiška su 30 kadrų per sekundę. Verta paminėti ir tai, jog ši internetinė kamera aprėpia 90 laipsnių kampu esantį vaizdą. Dar vienas privalumas yra tas, kad naujojo „Vidlok“ produkto kameros poziciją galite reguliuoti gana plačiai – vertikaliai ji gali būti pasukta 120 laipsnių kampu, o horizontaliai – 360.

Screenshot-2021-06-21-at-11.21.19

Šis „Vidlok“ produktas pasižymi ir triukšmo slopinimo funkcija. Visų pirma, „W91“ modelis pasirūpina, jog šnekančio žmogaus balsas būtų girdimas kiek įmanoma geriau. Verta paminėti ir tai, jog šis produktas turi du mikrofonus bei garsiakalbį, kuris geba skleisti itin kokybišką garsą. Tai reiškia, kad pokalbių metu puikiai girdimi būsite ne tik Jūs, bet ir Jūsų pašnekovai.

1-5_2021-06-21-092226_mbvk

„Vidlok Business Webcam W91“ yra pakankamai lengva ir sveria 135 gramus, o pačio įrenginio matmenys siekia 59 x 90 x 48 mm. Kartu su šiuo produktu Jūs gausite vartotojo instrukciją bei specialų trikojį, kuris leis šią internetinę kamerą naudoti ne tik ant Jūsų turimo įrenginio ekrano, bet ir pasidėjus kažkur greta.

Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia. Oficialiame gamintojo puslapyje Jūs rasite ir daugiau informacijos apie „Business Webcam W91“. Daugiau apie gamintoją galite sužinoti „Vidlok“ socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje arba „LinkedIn“ paskyroje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas