Pigiau nebus: neįtikėtinos kainos už „Windows 10“ ar „Windows 11“ ir gausybė kitų pasiūlymų!

Pigiau nebus: neįtikėtinos kainos už „Windows 10“ ar „Windows 11“ ir gausybė kitų pasiūlymų!

Partnerio turinys

, atnaujinta 2021-10-18, 01:17

„Microsoft“ šiemet pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau.

Jeigu turite „Windows 10“ platformos versiją – tuomet atsinaujinimo procedūra paprasta, tačiau tikrai ne visi naudojosi pastarąja operacinės sistemos versija. Mūsų partneriai „GoDeal24.com“ padės jums atsinaujinti į naująjį „Microsoft“ šedevrą, o jeigu nenorite naudotis „Windows 11“, bet norite naudotis legalia „Windows 10“ platforma – tinkamiausią variantą rasite ir jūs.

„Windows 10“ vos už 7,35 arba „Windows 11“ vos už 18,99 eurus

211012-720p-gd24-€1

„GoDeal24.com“ šiam sekmadieniui paruošė keletą specialių pasiūlymų. Vienas jų – „Windows 10“ platforma vos už 7,35 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Kita opcija – „Windows 11“ versija, kurią galite įsigyti vos už 18,99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spustelėkite čia.

„GoDeal24.com“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų. Su specialiu mūsų nuolaidos kodu dabar galite įsigyti ir daugiau programinės įrangos ir taip sutaupysite net 45 proc. Nesunku nuspėti, jog dauguma pasiūlymų taikomi būtent „Windows 10“ operacinei sistemai. Žemiau pateiktiems pasiūlymams galioja nuolaidos kodas SGO45.

Pasirūpinkite ir „Microsoft Office“ pakuotės licencija

office-header

„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų. Viskas, ką reikia padaryti, tai paspausti vieną iš žemiau esančių nuorodų:

Dar daugiau įvairių pasiūlymų

aperMicrosoft

Ir tai dar ne viskas! „GoDeal24.com“ siūlo dar daugiau įvairiausių produktų, o su nuolaidos kodu SGO45 – jūs sutaupysite 60 proc. savo pirkinio sumos. Šis nuolaidos kodas galioja žemiau pateiktiems pasiūlymams:

Pardavėjas taip pat rekomenduoja išbandyti ir šiuos įrankius:

Apie pardavėją

„GoDeal24.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „ GoDeal24.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Key Master

All key shop win 10 retail key nuo 2 € ir oem tipo nuo 1.5€ yra, ce geroka is ten kodu prisipirke ir kainas uzsikele durneliu iesko

Win

Microsoft. com Windows 10 Pro kaina - 259,00 € ( https://www.microsoft.com/lt-lt/d/windows-10-pro/df77x4d43rkt/48dn?rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab ), o jus reklamuojat Windows 10 Professional už 7,35 eurus įsigyti pas pardavėja iš Honkongo ???
Ir dar duodat suprasti kad jums galimi komisiniai... Tai kur čia šuo pakastas?

Don'T Point

Tik neišmanėliai gali mokėti už msdn channel raktus, kai tie kurie juos parduoda, gauna visiškai nemokamai. Tai nėra legalu tiek iš pirkėjo, tiek iš pardavėjo pusės. BTW. Tie raktai jums nesuteikia jokios licencijos naudojimuisi MS Windows ar office. Taip kad, nesvajokite apie legalius win ar office už tokią kainą.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas