Prasideda neįtikėtini pavasario išpardavimai: naująją „Windows 11 Pro“ operacinės sistemos versiją dabar galite įsigyti tik už 15,14 eurus

Prasideda neįtikėtini pavasario išpardavimai: naująją „Windows 11 Pro“ operacinės sistemos versiją dabar galite įsigyti tik už 15,14 eurus

Partnerio turinys

, atnaujinta 2022-03-18, 00:18

„Microsoft“ praėjusiais metais pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau. Mūsų partneriai „GoDeal24.com“ dabar turi specialių pasiūlymų, o tarp jų ir galimybė įsigyti „Microsoft“ produktų licencijas už itin žemą kainą.

Mūsų partnerių parduotuvėje prasidėjo specialūs išpardavimai, kurių metu jūs galite gauti „Microsoft Office 2021“ pakuotę vos už 30,22 eurus, o „Windows“ operacinės sistemos licencijos kodas dar niekada nebuvo toks pigus – jo kaina siekia vos 7,24 eurus. Norėdami peržiūrėti visus išpardavimus – spauskite čia, o pačius geriausius pasiūlymus rasite žemiau.

Išskirtiniai išpardavimai - pačios geriausios kainos

220307-720p-gd24€

„Microsoft“ praėjusiais metais pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau.

Jeigu turite „Windows 10“ platformos versiją – tuomet atsinaujinimo procedūra paprasta, tačiau tikrai ne visi naudojosi pastarąja operacinės sistemos versija. Mūsų partneriai „GoDeal24.com“ padės jums atsinaujinti į naująjį „Microsoft“ šedevrą, o jeigu nenorite naudotis „Windows 11“, bet norite naudotis legalia „Windows 10“ platforma – tinkamiausią variantą rasite ir jūs.

Tai dar ne viskas - „Windows” ir „Microsoft Office“ rinkiniai už itin žemą kainą

Windows-Office

Šiuo metu minėtoje parduotuvėje vyksta akcija, kurios metu perkate vieną produktą ir dar vieną gaunate dovanų. Tai galioja tiems, kurie nori įsigyti „Windows 10”, „Microsoft Office“ ar kitus šios bendrovės produktus. Žinoma, didžiausio dėmesio sulaukia naujausios programinės įrangos versijos, todėl kviečiame atidžiai peržiūrėti naujausius pasiūlymus, kuriuos rasite kiek žemiau. Tiesa, nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo SGO62.

Dar daugiau gerų pasiūlymų

Windows-11

2021 metais, „Microsoft“ pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau. Dabar jūs galite įsigyti ne tik naujausios versijos licenciją, tačiau ir serveriams skirtą versiją, o kainos – tiesiog juokingas. Tiesa, nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo SGO50.

Dar daugiau pasiūlymų už itin žemą kainą

Office_2021-12-03-104639_nbut

Neradote tai ko ieškote? Tai ne problema. „GoDeal24.com“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų, kuriuos vertėtų apžvelgti. Žemiau pateikiamiems produktams – net 62 proc. nuolaidos su nuolaidos kodu SGO62.

Svarbiausi įrankiai jūsų kompiuteriui

Pardavėjas taip pat rekomenduoja išbandyti ir šiuos įrankius, kuriuos taip pat įsigysite už gerokai žemesnę kainą nei anksčiau. Daugiau įvairių programų rasite paspaudę čia, o geriausi pasiūlymai pateikiami žemiau:

Apie pardavėją

„GoDeal24.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „ GoDeal24.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.


Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas