Kompiuteriai

Superiniai šio savaitgalio išpardavimai: „Whokeys“ siūlo įsigyti „Windows“ registracijos kodus vos nuo 11,2 eurų, tačiau tai ne vienintelis jų pasiūlymas!

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujų variantų išleidimai dažnai turi blogų naujienų tiems, kurie naudojasi senesnėmis versijomis, o dabar blogos naujienos pasiekė didžiulę „Windows“ vartotojų dalį.

Superiniai šio savaitgalio išpardavimai: „Whokeys“ siūlo įsigyti „Windows“ registracijos kodus vos nuo 11,2 eurų, tačiau tai ne vienintelis jų pasiūlymas!

„Microsoft“ dar visai neseniai nutraukė „Windows 7“ ir „Windows 8“ operacinės sistemos versijų palaikymą, o dabar ruošiasi dar vienam žingsniui. Pasirodo, jog bendrovės atstovai atnaujino „Windows 10“ puslapį, kas rodo, jog netrukus taps nebeįmanoma atsisiųsti šios operacinės sistemos iš oficialios „Microsoft“ svetainės.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Windows 10“ operacinės sistemos versija bus prieinama iki šių metų pabaigos, tačiau mes turime jums sprendimą. Mūsų partneriai „WhoKeys.com“ siūlo įsigyti ne tik „Windows 11“, bet ir „Windows 10“ operacinės sistemos registracijos kodus, kas leis mėgautis legalia programine įranga už itin žemą kainą. Vienas geriausių pasiūlymų - „Windows 10“ operacinė sistema, kurią galima įsigyti čia.

Aukščiau pateikiami pasiūlymai yra ženkliai pigesni nei oficialios „Microsoft“ kainos. Pavyzdžiui, „Windows 10 Pro“ kaina oficialioje svetainėje siekia net 259 eurus, o mūsų pasiūlymas leis įsigyti analogišką produktą vos už 13,2 eurus. Verta pastebėti ir tai, jog nepaisant to, kad „Microsoft“ ketina nebeleisti parsisiųsti „Windows 10“ iš savo svetainės, tai nereiškia, kad ji nustos veikti.

„2023 m. sausio 31 d. bus paskutinė diena, kai bus siūloma įsigyti šį „Windows 10“ atsisiuntimą. „Windows 10“ ir toliau bus palaikoma saugos naujinimais, padedančiais apsaugoti jūsų kompiuterį nuo virusų, šnipinėjimo programų ir kitų kenkėjiškų programų, iki 2025 metų“, - teigiama informaciniame „Windows 10“ polapyje, kurį galima rasti „Microsoft“ svetainėje.

Kaip jau minėjome, dar šio mėnesio pradžioje „Microsoft“ nutraukė ir keleto kitų senesnių „Windows“ operacinių sistemų palaikymą. JAV technologijų milžinė „Microsoft“ paskelbė, jog nutraukia „Windows 7“, o taip pat ir „Windows 8.1“ operacinių sistemų palaikymą. Nuo dabar, „Windows 7“, o taip pat ir „Windows 8.1“, nebegaus jokių saugumo atnaujinimų, o tai reiškia, kad vartotojai, naudojantys šią versiją, rizikuoja saugumu.

Vartotojams rekomenduojama atsinaujinti į „Windows 10“ arba „Windows 11“ versijas, kurios yra palaikomos ir gauna visus atnaujinimus – tiek funkcionalumo, tiek ir saugumo.

Dar 2020 metais „Microsoft“ buvo nutraukusi „Windows 7“ platformos funkcionalumo atnaujinimus, o šios versijos naudotojams buvo pasiūlyta gauti išplėstinį saugumo palaikymą dar trims metams. Toks gamintojo pasiūlymas, žinoma, buvo pateiktas už papildomą mokestį. Tačiau dabar nuspręsta visiškai padėti tašką ir galutinai nutraukti šios operacinės sistemos palaikymą.

Įdomu tai, jog „Windows 7“ šiuo metu yra įdiegta maždaug 10 proc. kompiuterių. Atsižvelgiant, kad pilnas operacinės sistemos palaikymas buvo nutrauktas dar 2020 metais, o dabar jis stabdomas visiškai – tai yra itin didelis skaičius. Jeigu vis dar naudojate seną „Microsoft“ operacinės sistemos versiją – rekomenduojame nedelsiant atsinaujinti. Šia proga priminsime geriausius savo partnerių pasiūlymus:

„WhoKeys.com“ siūlo ir dar keletą programų, kurios gali praversti programuotojams. Siūlome atkreipti dėmesį į šiuos pasiūlymus:

Apie pardavėją

„WhoKeys.com“ yra vienas didžiausių licencijų ir žaidimų aktyvacijos kodų prekybininkų. Visa produkcija yra 100% legali ir tikrai veikianti. Kompanija priima praktiškai visų tipų mokėjimų būdus - mokėjimo, kredito korteles, bankinius pervedimus bei „PayPal”, kas garantuoja, jog bendrovė nėra sukčiai ar apgavikai.

Po sėkmingo apmokėjimo „WhoKeys.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@whokeys.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas