Tokie pasiūlymai pasirodo tik prieš Kalėdas: įsigykite „Windows“ operacinę sistemą už centus, o taip pat ir daugybė kitų pasiūlymų!

Tokie pasiūlymai pasirodo tik prieš Kalėdas: įsigykite „Windows“ operacinę sistemą už centus, o taip pat ir daugybė kitų pasiūlymų!

Partnerio turinys

Daugelis nesitikėjo išvysti naujos „Microsoft Office“ pakuotės versijos, tačiau „Microsoft“ vis dėlto išleido 2021 metų versiją. Toks sprendimas buvo ganėtinai netikėtas, atsižvelgiant į tai, jog bendrovė jau kuris laikas pagrindinį dėmesį skiria „Microsoft 365“ prenumeratų paketui. Žinoma, daugelis jau žino ir tai, kad kartu su „Office 2021“ buvo išleista ir dešimtmetį laukta „Windows 11“ operacinės sistemos versija.

Metams artėjant link pabaigos, o daugeliui mūsų skaičiuojant paskutines dienas iki Šv. Kalėdų – internete ir toliau galima rasti įvairiausių akcijų. Tuo pačiu – tai puiki proga įsigyti ne tik naująjį „Office 2021“ programinės įrangos paketą, tačiau ir atsinaujinti savo programinę įrangą. Mūsų partneriai „GoDeal24.com“ pristato specialų kalėdinį išpardavimą, kurio metu galite gauti įvairios programinės įrangos registracijos kodus, o tarp išskirtinių pasiūlymų – ne tik „Microsoft Office 2021“, bet ir „Windows 10“ ar „Windows 11“, o taip pat ir daugybė kitų.

211209-720p-gd24-€

Vieną perki - antras dovanų

Norite išbandyti naująją „Windows 11“ operacinės sistemos versiją. Dabar ją galite gauti nemokamai pirkdami vieną iš žemiau pateikiamų „Microsoft Office“ pakuočių. Tai reiškia, kad jūs gausite ne tik pilną „Microsoft“ įrankių paketą, bet ir naujausią operacinę sistemą.

Jeigu „Windows 11“ nėra tai ko jums reikia – tai ne problema. „Godeal24.com“ analogišką pasiūlymą turi ir visiems tiems, kurie nori įsigyti „Office“ pakuotę ir gauti „Windows 10 Pro“ operacinės sistemos versiją nemokamai. Tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti vienu iš šių pasiūlymų:

Paskutinių vienetų išpardavimas su 50 proc. nuolaida

Windows-10-updates

„Godeal24.com“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų. Su specialiu mūsų nuolaidos kodu dabar galite įsigyti ir daugiau programinės įrangos ir taip sutaupysite net 50 proc. Nesunku nuspėti, jog dauguma pasiūlymų taikomi būtent „Windows 10“ operacinei sistemai, tačiau tarp žemiau esančių pasiūlymų rasite ir daugiau pasiūlymų. Žemiau pateiktiems pasiūlymams galioja nuolaidos kodas SGO50.

Sandėlio valymas – produktai su 62 proc. nuolaida

Office-pakuote

Ir tai dar ne viskas! „Godeal24.com“ siūlo dar daugiau įvairiausių produktų, o su nuolaidos kodu SGO62 – jūs sutaupysite 62 proc. savo pirkinio sumos. Šis nuolaidos kodas galioja žemiau pateiktiems pasiūlymams:

Pardavėjas taip pat rekomenduoja išbandyti ir šiuos įrankius:

Apie pardavėją

„GoDeal24.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „ GoDeal24.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas