AOC pristato keturis naujus žaidimų monitorius: 165 Hz dažnis, 1500R išlinkis, sužinokite daugiau

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-26
AOC pristato keturis naujus žaidimų monitorius: 165 Hz dažnis, 1500R išlinkis, sužinokite daugiau
0 Pasidalinimai
116 Peržiūros

Monitorių specialistė AOC įtraukia keturis naujus išlenktus ekranus į savo giriamą G2 žaidimų seriją. Šiuos monitorius sudaro 60,5 cm (23,8 coliai) modeliai „C24G2AE“ ir „C24G2U“, taip pat 68,6 cm (27 coliai) modeliai „C27G2AE“ ir „C27G2U“. Visuose keturiuose naujuose monitoriuose yra Full HD VA panelė su agresyviu 1500R išlinkiu, „AMD FreeSync Premium“ palaikymu, 165 Hz atnaujinimo dažniu, 1 ms MPRT reakcijos laiku ir įmontuotais garsiakalbiais (2 x 2 W). Modeliai su „AE“ raidėmis gale yra tinkami žaidėjams, ieškantiems nebrangios versijos su lengvai pakreipiamais stovais, o „U“ modeliuose yra reguliuojamo aukščio stovas ir USB 3.2 šakotuvas su keturiais USB prievadais didesnei ergonomikai ir lankstumui užtikrinti.

Priešais išlinkį

Dėl patrauklios kainos ir gerai suderintų specifikacijų nuo pristatymo rudenį AOC G2 serija greitai tapo daugelio žaidėjų pirmu žaidimų monitorių pasirinkimu. Dabar asortimentas tampa dar visapusiškesnis – jame siūlomi keturi nauji išlenkti modeliai su 165 Hz atnaujinimo dažniu. Visi modeliai turi plonus rėmelius ir subtilius raudonus akcentus, todėl šiuolaikiško dizaino monitorius puikiai atrodo ant bet kurio žaidėjo stalo.

Monitoriai yra su didelio kontrasto (3000:1 natūralus kontrastas 24 colių modeliams ir 4000:1 27 colių modeliams) VA panelėmis. Ryškų spalvų derinys, didelis atnaujinimo dažnis ir 1500R išlinkis nulemia puikų žaidėjų įsitraukimą giliau į žaidimų pasaulį. Monitorių žiūrėjimo kampai 178° / 178° užtikrina, kad spalvų ir kontrasto poslinkis nuo įstrižų kampų būtų kuo mažesnis. Be to, kai monitorius naudojamas kelių monitorių sąrankoje, ploni monitorių rėmeliai ir jų išlinkimas sukuria vientisą labai platų derinį, puikiai tinkantį modeliavimui ar lenktynių žaidimams.

 

Didelės spartos penelės greitiems refleksams

144 Hz žaidimų monitoriai prieš keletą metų tapo naujuoju standartu daugumai žaidėjų. Naujieji AOC modeliai yra kiek geresni ir siūlo 165 Hz atnaujinimo dažnį. Dėl natūralios Full HD raiškos žaidėjams nebus reikalingos aukščiausios pakopos vaizdo plokštės, norint pasiekti 165 kadrus per sekundę naujausiuose žaidimuose. „AMD FreeSync Premium“ palaikymui naudojama kintamo atnaujinimo dažnio technologija, kad suderintų vaizdo plokštės kadrų dažnį su panelės atnaujinimo dažniu, taip pašalinant plyšimą, trūkčiojimą ar bet kokį vėlavimą, kurį sukelia „V-Sync“. Visi keturi nauji modeliai, tiek 24 colių, tiek 27 colių yra su MBR (judesio suliejimo mažinimo) galimybe, sutrumpinant reakcijos laiką iki vos 1 ms MPRT (judančio vaizdo reakcijos laikas). Dėl mažo įvesties atsilikimo režimo visuose modeliuose, naudotojų veiksmai bus perkelti į ekraną be jokio papildomo laiko ar vėlavimų.

Lanksčios galimybės

24 colių „C24G2U“ ir 27 colių „C27G2U“ yra su mažais, bet įspūdingais priedais, kuriuos žaidėjai tikrai įvertins. Abiejuose modeliuose yra reguliuojamo aukščio stovas su ekrano pakreipimo, pasukimo ir pavertimo galimybėmis, todėl naudotojai gali monitorių pritaikyti prie savo optimalios sėdimos, kad galėtų mėgautis ergonomiška padėtimi ilgų žaidimų sesijų metu. Keturi USB šakotuvo USB 3.2 prievadai suteikia galimybę lengvai prijungti USB išorinius įrenginius, įskaitant klaviatūrą, peles ir ausines, ir siūlo greitą duomenų ryšį (iki 20 Gbps).

Tačiau ne kiekvienas žaidėjas domisi šiomis papildomomis funkcijomis. Kai kurie tiesiog nori turėti monitorių su puikia panele, ypač jei jie naudoja antrinį stovą, pavyzdžiui, „AOC AD110D0“ dvigubą monitoriaus laikiklį. 24 colių „C24G2AE“ ir 27 colių „C27G2AE“ yra skirti būtent šiai grupei, kuriai labiau patinka idėja „aukštos kokybės panelė už geriausią kainą“ nei visa kita. Greitas surinkimas palengvina sąranką ir išmontavimą nereikalaujant atsuktuvo. Monitorių galima pritvirtinti prie VESA laikiklio naudojant 100 mm x 100 mm VESA skyles.

Visi keturi modeliai naudoja fizinius mygtukus monitoriaus apatiniame dešiniajame krašte ir „G-Menu“ programinę įrangą OSD parametrams valdyti. OSD nustatymai yra labai išsamūs ir apima specifines žaidimų savybes: šeši žaidimų nustatymai (iš kurių tris gali keisti naudotojas), „Dial Point“ (vizualus kryžminis taikiklis, padedantis nusitaikyti), „Game Colour“ (norint pritaikyti spalvų sodrumą, kad vaizdas būtų detalesnis) ir daugiau. Be to, monitoriuje nėra mirgėjimo (Flicker-Free) ir yra žemos mėlynos spalvos režimas (Low Blue Mode), kad būtų užtikrinta patogi žiūrėjimo patirtis ir sumažinta akių apkrova.

„AOC C24G2AE“, „C27G2AE“, „C24G2U“ ir „C27G2U“ bus galima įsigyti 2020 m. rugsėjo mėn. atitinkamai už 199 €, 269 €, 219 € ir 289 €.


Parašyti komentarą