„Huawei“ taip lengvai nepasiduos: prispausta sankcijų gamins kompiuterius

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-24
„Huawei“ taip lengvai nepasiduos: prispausta sankcijų gamins kompiuterius
0 Pasidalinimai
881 Peržiūros

Kinijos milžinė „Huawei“ jau ilgiau nei metus patiria JAV Vyriausybės priespaudą, o pritaikytos sankcijos verčia gamintoją ieškoti vis naujų sprendimų tam, jog būtų galima tęsti pradėtus darbus. Internete jau kuris laikas sklandė gandai, jog kompanija gali pati pradėti kurti ekranus savo naujausiems produktams, o dabar tokia informacija buvo patvirtinta ir „Huawei“ atstovų.

Vakar vykusios „Huawei Full Connect Conference 2020“ konferencijos metu, „Huawei“ planšečių ir kompiuterių produktų linijos prezidentas Wangas Yinfengas patvirtino tai, kad yra planuojama pristatyti „Huawei“ kurtus ekranus, o netolimoje ateityje planuoja pristatyti ir vartotojams skirtus kompiuterių produktus. Tai leidžia daryti prielaidą, jog „Huawei Display“ dienos šviesą anksčiau nei asmeniniai kompiuteriai, nors visa tai gali įvykti dar iki metų pabaigos.

Kinijos milžinė ketina pristatyti lenktais ekranais pasižyminčius monitorius, kurie būtų skirti žaidimų mėgėjams. Toks „Huawei“ ėjimas rodo, jog yra siekiama konkuruoti su tokiais gamintojais kaip „Xiaomi“. Negana to, naujausia informacija rodo, kad gamintojas ketina pasiūlyti ir standartinių vaizduoklių, tačiau tokios produkcijos pati negamins, o patikės „BOE Technology Group“ priklausančiai „BOEVT“ kompanijai. Tikėtina, kad pirmieji produktai turėtų pasirodyti 2-3 mėnesių laikotarpyje.

Kalbant apie stalinius kompiuterius, tai būtina paminėti tai, jog tokios kalbos internete sklando jau ganėtinai seniai. Remiantis anksčiau pasirodžiusiais pranešimais, pirmasis „Huawei“ kompiuteris turėtų naudoti kinišką procesorių „Kunpeng 920“, o taip pat turės 8 GB operatyviosios (RAM) atminties bei 26 GB SSD talpyklą. Už šio produkto grafiką turėtų būti atsakinga „AMD Radeon R7 430“ vaizdo plokštė.

Ir nors kalbų apie „Huawei“ planuojamus pristatyti asmeninius kompiuterius yra nemažai, tačiau kada galima būtų tikėtis išvysti realių produktų – kol kas išlieka neaišku. Kaip bebūtų, po naujausių kompanijos atstovų pranešimų tampa aišku tai, jog naujienų mes tikrai sulauksime.


Parašyti komentarą