Aiškėja „Microsoft“ planai: mūsų laukia „Windows 11“, pristatymas jau visai netrukus

JAV milžinė „Microsoft“ jau birželio 24 dieną planuoja surengti spaudos konferenciją, kurioje bus atskleisti planai, susiję su „Windows“ operacine sistema. Nuo pat šių metų pradžios „The Redmond Giant“ vadovai vis dalinasi įvairiomis užūminamomis apie naują „Windows“ platformos kartą, o apie tai dar visai neseniai prakalbo ir įmonės generalinis direktorius.

Nors buvo spekuliuojama apie „Windows 11” kaip būsimą „Windows 10” įpėdinį, tačiau nebuvo atskleista jokių oficialių naujienų, patvirtinančių šiuos spėjimus. Tiesa, visai neseniai savo žiniomis apie „Windows 11“ pasidalino Evanas Blassas, kuris yra puikiai žinomas internetinėje erdvėje, dėl savo turimų šaltinių, kurie atskleidžia informaciją apie dar neišleistus produktus.

Pranešama, jog „Microsoft“ jau kuris laikas dirba ties operacinės sistemos dizaino atnaujinimu, o ši platformos versija žinoma „Sun Valley“ kodiniu pavadinimu. Su šiuo atnaujinimu siekiama modernizuoti vartotojo sąsają ir ketinama įnešti naujovių, kurias buvo tikimasi pamatyti su „Windows 10X“ versija. Taip pat, sklido gandai apie naują „Microsoft“ parduotuvės politiką, kuri padės plačiau pasiekti joje siūlomas programėles.

Prekinio ženklo įvaizdžio pakeitimai byloja apie galimus svarbius pakitimu, kurie turėtų būti pasiūlyti su naująja versija. Nors internete pasirodo vis daugiau informacijos, tačiau „Microsoft“ išlaiko ganėtinai santūrų toną ir pateikia tik itin subtilias užuominas. Kai kurie spėlioja, kad trumpame vaizdo įraše, patalpintame „Twitter“ platformoje, „Microsoft“ logotipo šešėliu buvo norima parodyti horizontalios įrankių juostos panaikinimą. Tačiau, kol kas tai tik spėjimai. Taip pat nėra jokios informacijos kokie bus OS atnaujinimai.

Iki oficialaus renginio liko daugiau nei dvi savaitės, todėl dar yra pakankamai laiko, jog iki to paaiškėtų ir daugiau informacijos. Kaip bebūtų, „Microsoft“ spaudos konferencija bus transliuojama internetu, o tai įvyks jau birželio 24 dieną, šeštadienį, 18:00 val. Lietuvos laiku. Visą informaciją iš šio renginio Jūs rasite ir mūsų portale.


Botas

Windowsas 11 bus naujas windowsas 8
Zmonea dar ilgai naudos windows 10
Gaila kad linuxas ner pagrindine OS
Optimizacijos problemos

Ms

JAV milžinė „Microsoft“ jau gegužės 24 dieną planuoja surengti spaudos konferenciją... Tai jau paskelbė 😂😂😂