AMD vadovė patvirtino: šiemet sulauksime RDNA 3 architektūros vaizdo plokščių

AMD vadovė patvirtino: šiemet sulauksime RDNA 3 architektūros vaizdo plokščių

Šiuo metu ne vienam kilo klausimų ar RDNA 3 architektūros vaizdo plokštės tikrai pasirodys 2022 metais, nes AMD artimiausiu metu planuoja išleisti atnaujintas RX 6000 serijos vaizdo plokštes. Šių atnaujintų vaizdo plokščių išleidimo data kol kas yra nežinoma, o gandų lygyje kalbama, kad tai gali nutikti jau balandį, arba tik birželį-liepą.

Kad ir kaip ten būtų su atnaujintomis RX 6000 serijos vaizdo plokštėmis, AMD savo finansinės ataskaitos atkleidimo metu patvirtino, kad RDNA 3 architektūros vaizdo plokštės bus išleidžiamos 2022 metais. AMD taip pat užsiminė, kad šiais metais taip pat sulauksime ir „Zen 4“ procesorių.

„Prasidėjo 2022 metai. Mūsų produktų paklausa yra didžiulė ir mūsų laukia dar vieni augimo metai, o tai nulems didėjanti produktų paklausa bei naujų „Zen 4“ procesorių ir RDNA 3 grafikos lustų išleidimas. Mes taip pat atlikome ir didžiules investicijas tam, jog sugebėtume patenkinti didėjantį poreikį 2022 ir vėlesniais metais“, - kalbėjo AMD vadovė Lisa Su.

RDNA 3 grafikos procesoriai bus gaminami naudojant 5 nm ir 6 nm litografijas. Patys galingiausi lustai bus kepami su pažangesne litografija, o silpnesni RX 7000 serijos grafikos procesoriai tenkinsis 6 nm litografija. RDNA 3 architektūros pagrindinis akcentas bus tai, kad AMD yra pasiruošusi naudoti kelis lustus viename grafikos procesoriaus pakete. Kaip kompanijai tai gausis įgyvendinti dar pamatysime.

Šaltinis: MiTech.lt

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas