AMD vadovė patvirtino: šiemet sulauksime RDNA 3 architektūros vaizdo plokščių

AMD vadovė patvirtino: šiemet sulauksime RDNA 3 architektūros vaizdo plokščių

MiTech.lt

Šiuo metu ne vienam kilo klausimų ar RDNA 3 architektūros vaizdo plokštės tikrai pasirodys 2022 metais, nes AMD artimiausiu metu planuoja išleisti atnaujintas RX 6000 serijos vaizdo plokštes. Šių atnaujintų vaizdo plokščių išleidimo data kol kas yra nežinoma, o gandų lygyje kalbama, kad tai gali nutikti jau balandį, arba tik birželį-liepą.

Kad ir kaip ten būtų su atnaujintomis RX 6000 serijos vaizdo plokštėmis, AMD savo finansinės ataskaitos atkleidimo metu patvirtino, kad RDNA 3 architektūros vaizdo plokštės bus išleidžiamos 2022 metais. AMD taip pat užsiminė, kad šiais metais taip pat sulauksime ir „Zen 4“ procesorių.

AMD-Radeon-RDNA-2020-2021-Roadmap

„Prasidėjo 2022 metai. Mūsų produktų paklausa yra didžiulė ir mūsų laukia dar vieni augimo metai, o tai nulems didėjanti produktų paklausa bei naujų „Zen 4“ procesorių ir RDNA 3 grafikos lustų išleidimas. Mes taip pat atlikome ir didžiules investicijas tam, jog sugebėtume patenkinti didėjantį poreikį 2022 ir vėlesniais metais“, - kalbėjo AMD vadovė Lisa Su.

RDNA 3 grafikos procesoriai bus gaminami naudojant 5 nm ir 6 nm litografijas. Patys galingiausi lustai bus kepami su pažangesne litografija, o silpnesni RX 7000 serijos grafikos procesoriai tenkinsis 6 nm litografija. RDNA 3 architektūros pagrindinis akcentas bus tai, kad AMD yra pasiruošusi naudoti kelis lustus viename grafikos procesoriaus pakete. Kaip kompanijai tai gausis įgyvendinti dar pamatysime.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: AMD

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas