„Apple“ nešiojami kompiuteriai gali sulaukti didžiulės naujienos: jau testuojama galimybė, kokios atrodo, kad „MacBook“ niekada neturės

JAV technologijų milžinė „Apple“ kuria ne tik daugelio pamėgtus išmaniuosius telefonus, tačiau ir nešiojamus kompiuterius. Jie yra pamėgti tarp įvairių turinio kūrėjų, dizainerių ir pan., o jau netrukus gali sulaukti pokyčių, kokių kadaise atrodė, jog niekada nebus.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Apple“ nešiojami kompiuteriai gali sulaukti didžiulės naujienos: jau testuojama galimybė, kokios atrodo, kad „MacBook“ niekada neturės

Dar 2010 metais, per „MacBook Pro“ nešiojamo kompiuterio pristatymą, tuometinis „Apple“ vadovas Steve‘as Jobsas sakė, kad liečiami ekranai nėra skirti tokiems įrenginiams. Daug laiko praėjo nuo tos dienos, tačiau „Apple“ taip ir nepristatė kompiuterio, kuris turėtų liečiamą ekraną. Tačiau viskas gali netrukus pasikeisti, praneša „Bloomberg News“.

Remiantis naujausia informacija, „Apple“ jau kuris laikas testuoja liečiamus ekranus, kurie būtų panaudoti „MacBook“ nešiojamuose kompiuteriuose. Tikėtina, kad tokia naujovė galėtų debiutuoti jau 2025 metais. Šiuo metu, liečiamais ekranais aprūpinti „Apple“ kompiuteriai yra tik ankstyvoje testavimų stadijoje.

Remiantis „Bloomberg“ analitiko Marko Gurmano duomenimis, pirmasis „MacBook“, kuris debiutuotų su liečiamu ekranu, gali naudoti OLED panelę. Tikėtina, kad tai bus didžiausia 2025 metais pasirodančių nešiojamų kompiuterių naujiena, kadangi dizaino pakeitimai nėra numatyti. Tiesa, tai nėra pirmas kartas, kuomet „Apple“ testuoja liečiamus ekranus kompiuteriuose.

Dar 2016 metais JAV technologijų milžinė buvo sukūrusi prototipą, tačiau tuomet buvo teigiama, kad tai neturi jokios loginės prasmės ir šios idėjos buvo atsisakyta. Tuomet, „Apple“ programinės įrangos inžinerijos vadovas Craigas Federighi teigė, kad tai nereikalingas dalykas, atsižvelgiant į įrenginių ekrano dydį.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas