„Apple“ nusprendė sulaužyti savo tradiciją: spalio mėnesio pristatymo renginys neįvyks, pasirinkta kita strategija

JAV milžinė „Apple“ dar visai neseniai pristatė naujuosius „iPhone 14“ išmaniuosius telefonus, o daugelis jau gyveno spalio mėnesio laukimu. Kitą mėnesį turėjo įvykti dar vienas bendrovės pristatymas, kur būtų pristatyti nauji kompiuteriai ir planšetės.

„Apple“ nusprendė sulaužyti savo tradiciją: spalio mėnesio pristatymo renginys neįvyks, pasirinkta kita strategija

„Apple“ gerbėjai yra įpratę prie to, jog kiekvieną spalį yra pristatomi nauji „iPad“ planšetiniai kompiuteriai bei „MacBook“ nešiojami kompiuteriai, tačiau, panašu, kad šiemet tradicija bus sulaužyta. „Bloomberg“ analitiko Marko Gurmano teigimu, šiemet toks renginys neįvyks.

Remiantis naujausia informacija, „Apple“ neketina surengti pristatymo renginio, o vietoj to ketina išplatinti pranešimus spaudus. Tai reiškia, kad įrenginiai bus pristatyti, tačiau viskas įvyks gerokai paprasčiau nei anksčiau. Teigiama, jog „Apple“ šiuo metu jau testuoja naujus „MacBook Pro“ serijos modelius su 14 be 16 colių įstrižainės ekranais, o jų veikimu rūpinasi „M2 Pro“ ir „M2 Max“ procesoriai.

Tikėtina, kad „Apple“ ketina išleisti ir naują „iPad Pro“ modelį, kuris būtų itin kompaktiško dydžio. Dar viena įdomi detalė – spalio mėnesį gali būti pademonstruotas ir „Pro“ planšetės modelis, kurio veikimu rūpintųsi „Apple M2“ lustų rinkinys.

Jeigu visa šia informacija pasitvirtintų, reikštų, jog prieš keletą savaičių įvykęs „iPhone 14“ telefonų ir „Apple Watch“ laikrodžių pristatymas buvo paskutinis didelis bendrovės renginys šiemet.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas