„Apple“ nutraukė antros kartos „Vision Pro“ kūrimą ir kuria ženkliai pigesnį variantą, aiškėja, kada galime sulaukti debiuto ir kiek tai kainuotų

Lukas Snarskis

2024-06-20, 14:55

0 komentarų

Naujieji „Apple Vision Pro“ akiniai – pilnavertis kompiuteris, kurį galima valdyti tiesiog savo akimis, rankomis ir balsu. Pats „Apple“ įkūrėjas Steve Jobs kadaise svajojo apie tokį prietaisą ir viename iš interviu 2005 metais potencialią patirtį apibūdino kaip „ausines vaizdui“.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„Apple“ nutraukė antros kartos „Vision Pro“ kūrimą ir kuria ženkliai pigesnį variantą, aiškėja, kada galime sulaukti debiuto ir kiek tai kainuotų

JAV technologijų bendrovė jau kitų metų pabaigoje planavo pristatyti antros kartos „Vision Pro“ modelį. Prieš kelis mėnesius buvo skelbiama, jog „Apple“ šį produktą galėtų pristatyti 2025 metų rugpjūtį. Tačiau dabar aiškėja, kad įrenginio kūrimo darbai yra sustabdyti, o gamintojas turi kiek kitokių planų.

2025 metų pabaigoje gali būti pristatytas ne antros kartos, o pigesnis „Apple Vision Pro“ modelis, praneša „The Information“. Leidinyje teigiama, kad „Vision Pro 2“ kūrimui priskirtų darbuotojų skaičius palaipsniui mažėjo, o „Apple“ bent vienam iš savo tiekėjų pranešė, kad sustabdė šiuos kūrimo darbus.

Neoficialiais duomenimis, pigesnis „Apple Vision Pro“ variantas gali turėti kai kurias savo pirmtako galimybes, tačiau kokios jos būtų – kol kas nėra žinoma. Teigiama, kad šis modelis turėtų aukščiausios klasės ekraną, kiek paprastesnę galvos juostą, mažus garsiakalbius ir mažiau kamerų.

„Apple“ stengiasi sumažinti pigesnio „Vision Pro“ gamybos išlaidas, tačiau tuo pačiu nori pasiūlyti ir kuo didesnę funkcionalumą. Deja, tačiau šiuo metu nėra žinoma ne tik galimos techninės savybės, bet ir galima tokio modelio kaina. Neoficialiais duomenimis, „Apple“ nori, kad toks modelis kainuotų ne daugiau kaip 1 500 eurų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas