Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Apple“ nutraukia vieno brangiausių savo kompiuterių prekybą

„Apple“ nutraukia vieno brangiausių savo kompiuterių prekybą

Justas Stasiulaitis

2021-03-08, 21:00

Prieš porą dienų į dienos šviesą išlindo žinia, kad oficialiose „Apple Store" ir jų partnerių parduotuvėse nebeišvysime vieno brangiausių kompanijos gaminamų kompiuterių - „iMac Pro". Vienintelis modelis, kurį dar galima nusipirkti, yra 4999 USD (apie 4200 eur) kainuojantis standartinės konfigūracijos variantas, o „Apple Store” kataloge žymima, kad jį įsigyti galima tol, kol baigsis jo atsargos sandėlyje. Tiesa, kai kurias šio modelio konfigūracijas dar galima rasti „Apple” partnerių parduotuvėse.

topimage

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„iMac Pro" buvo pristatytas 2017 m., siekiant pasiūlyti galingesnį „iMac" tipo kompiuterį reikliausiems profesionalams. Įrenginio dizainas buvo identiškas ir nelabai kuo skyrėsi nuo standartinio „iMac" kompiuterio, išskyrus efektyvesnę aušinimo sistemą ir tamsiai pilkos spalvos aliuminio apdailą.

Tiesa, taip niekada ir nebuvo aišku, ar „iMac Pro" buvo gerai parduodamas, todėl sunku spręsti, ar jo prekyba nutraukiama dėl prastų rezultatų, ar tiesiog taip daromas kelias naujos kartos kompiuteriui. Visgi linkstama prie versijos, kad netrukus „Apple" pristatys visiškai naują „iMac“ asortimentą su naujos kartos pačios „Apple" kurtais „M1X" (ar kitos pavadinimo) lustais. našumas ir efektyvumas greičiausiai pašalins „Apple PRO" serijos poreikį ir galės suteikti visiems vartotojams ypač galingą darbo įrankį.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas