Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Apple“ ruošiasi paskutiniai metų renginiui: paskelbta jo data, aiškėja ko galima tikėtis

„Apple“ ruošiasi paskutiniai metų renginiui: paskelbta jo data, aiškėja ko galima tikėtis

Lukas Snarskis

2021-10-13, 10:25

JAV technologijų milžinė „Apple“ ruošia dar vieną renginį. Jau kitą pirmadienį, spalio 18 dieną, planuojama spaudos konferencija apie kurią bendrovės atstovai paskelbė vakar. Kaip ir įprasta, „Apple“ nepateikia jokių užuominų ką ketina pristatyti, tačiau nuspėti gamintojo planus neturėtų būti sudėtinga.

Pavadinimu „Unleashed“ žinomas renginys turėtų suteikti mums galimybę pamatyti naujuosius „Mac“ serijos kompiuterius. Tikėtina, jog šio pristatymo metu pagaliau išvysime ir naująjį „M“ serijos procesorių, apie kurį kalbos internete netyla jau kuris laikas. Ir tai tikrai bus ne vienintelė pirmadienio vakaro naujiena.

Apple iPhone 12 64GB Black (Juodas)

16-inch-macbook-pro-m2-render

Su naujuoju lustu, „Apple“ turėtų pristatyti ir naujus „Mac“ kompiuterių modelius. Beveik neabejojama, jog renginio metu bus pademonstruotas naujasis „MacBook Pro“ nešiojamas kompiuteris su atnaujinti „M1“ procesoriumi bei 16 colių įstrižainės ekranu. Pirmadienį galime pamatyti ir naują „Mac Mini“ kompiuterio versiją.

Manoma, kad „Unleashed“ pristatymo metu mes galime pamatyti ir naujos kartos „Mac Pro“ versiją. Šiuo atveju, vertėtų prisiminti, jog dar prieš du metus „Apple“ atstovai tikino, jog iki 2021 metų pabaigos ketina pabaigti perėjimą prie ARM platformos naudojimo, o būtent „Mac Pro“ yra vienintelis produktas, kurį šis perėjimas yra aplenkęs.

Apple iPhone 11 64GB Black (Juodas)

Apple-Mac-Mini-M1X-Chipset

Kaip jau minėjome, „Apple“ pristatymas įvyks jau ateinantį pirmadienį, spalio 18 dieną. Renginio pradžia – 20:00 val. Lietuvos laiku, o visą naujausią informaciją rasite ir mūsų portale.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Wissen

Turetu manau ir kokį ipad Air 2021 išleist, nes paskutinis tai 2020 o ten manau kasmet atnaujina savo įrenginius tai gal irgi pridėtu kokiu naujoviu.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas