ARCTIC pristatė naująjį „M2 Pro“ aušintuvą: puikus sprendimas tiems, kurie naudoja kompaktiškus ir galingus SSD diskus

Technews.lt

2024-06-28, 07:55

0 komentarų

Maži, greiti, karšti M.2 SSD diskai. Kompaktiškiems galingiems SSD reikia papildomo aušinimo, kad būtų užtikrintas nuolatinis aukštas našumas. ARCTIC siūlo tinkamą sprendimą – „M2 Pro“.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
ARCTIC pristatė naująjį „M2 Pro“ aušintuvą: puikus sprendimas tiems, kurie naudoja kompaktiškus ir galingus SSD diskus

M.2 SSD yra tikri greičio stebuklai. Tačiau intensyvaus naudojimo metu jie linkę greitai pasiekti aukštą temperatūrą ir anksti sumažinti našumą, kad išvengtų perkaitimo. „M2 Pro“ buvo specialiai sukurtas 2280 M.2 SSD diskams.

Dėl papildomos masės jis ne tik kontroliuoja temperatūrą, bet ir užtikrina, kad SSD greičiau atvėstų. Tai užtikrina patikimą veikimą ir ilgą tarnavimo laiką. Aušintuvas yra itin kompaktiškas – 73 x 24,2 x 10,5 mm dydžio, prie jo pridedamos dvi tiksliai prigludusios „ARCTIC TP-3 Premium Performance“ šiluminės pagalvėlės.

Taip pat idealiai tinka „PlayStation 5“

Jei norite atnaujinti „PlayStation 5“ duomenų kaupiklį, „Sony“ būtinai rekomenduoja įsigyti tinkamą aušintuvą. „ARCTIC M2 Pro“ idealiai tinka PS5 arba PS5 Slim SSD aušinimui.

Funkcijos:

  • Skirtas vienpusiams ir dvipusiams 2280 M.2 SSD diskams
  • Apsaugo nuo perkaitimo ir našumo sumažėjimo
  • Lengva konstrukcija
  • Pridedamos TP-3 šiluminės pagalvėlės
  • Suderinama su „Liquid Freezer III“

Prieinamumas

Naująjį „M2 Pro“ – juodos ir sidabrinės spalvos – jau galima įsigyti ARCTIC interneto parduotuvėje, „eBay“ ir „Amazon“, kaina nuo 5,49 JAV dolerio (rekomenduojama kaina – 9,99 JAV dolerio).

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas