„Asus“ ieško keblios situacijos sprendimo: kuriamas DDR4 adapteris, skirtas DDR5 lizdui

„Asus“ ieško keblios situacijos sprendimo: kuriamas DDR4 adapteris, skirtas DDR5 lizdui

MiTech.lt

Esamu metu situacija su DDR5 atminties pasiūla ir kainomis tikrai nėra normali. Galimai dėl to ASUS inžinieriai kuria DDR4 atminties adapterį DDR5 atminties lizdui. Toks adapteris leistų turintiems pagrindinę plokštę su DDR5 lizdais naudoti pigesnę, bet dažnu atveju, mažai spartos iš sistemos atimančią DDR4 atmintį. Tai, žinoma nebūtų akiai gražus sprendimas, nes adapteris yra gan griozdiškas. Taip pat nėra užtikrinimo, kad šis adapteris pasieks parduotuves.

5YEjNgBDN4uXOH5U

Sukurti DDR4 atminties adapterį DDR5 lizdui nėra taip paprasta, nes DDR4 atmintis neturi integruoto maitinimo reguliavimo komponentų, todėl jie turi būti ant pačio adapterio. Dėl adapterio taip pat pailgėja signalo atstumas nuo atminties iki procesoriaus, o tai gali sukelti nestabilumą, ypač, su didesnio dažnio atmintimi.

6URIfppnRMyZaTST

Kol kas adapteris testuojamas tik su „G-Skill Tridentz Royal“ atmintimi, tad suderinamumas su kita atmintimi yra neaiškus. Be to, norint naudoti tokį DDR4 atminties adapterį reikia specialaus BIOS, bet tai gal yra mažiausias sunkumas iš visų.

Kaip minėjome, kol kas neaišku ar šis DDR4 atminties adapteris tikrai pateks į parduotuves.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: AsusDDR4DDR5

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas