„Asus“ užkūrė technologijų festivalį: CES 2022 parodoje pristatė gausybę žaidimų entuziastams skirtų naujienų

„Asus“ užkūrė technologijų festivalį: CES 2022 parodoje pristatė gausybę žaidimų entuziastams skirtų naujienų

Lukas Snarskis

Las Vegase prasidėjo kasmetinė technologijų paroda CES 2022. Kaip ir įprasta, šio renginio metu technologijų entuziastams pademonstruojamas ne vienas naujas produktas, o savo žodį tarė ir „Asus“ kompanijos atstovai.

Šiandien, trečiadienį, „Asus“ pademonstravo gausybę naujų produktų, o visi jie pažymėti ROG prekės ženklu, kuris yra puikiai žinomas tarp žaidimų entuziastų. Kviečiame trumpai apžvelgti viską, ką šiandien pademonstravo „Asus“.

Nauji „Asus ROG“ žaidimų mėgėjams skirti monitoriai

asus-rog-ces-monitors

Pirmosios „Asus“ naujienos iš Las Vegaso – naujieji monitoriai. Žaidimų gerbėjams skirti įrenginiai bus siūlomi dviejų skirtingų dydžių – 42 ir 48 colių. „ROG Swift OLED“ monitoriai pasiūlys mikro tekstūros danga padengtą ekraną, kuris sumažins ekrano mirgėjimą iki minimumo, o taip pat leis pasiekti 900 nitsų ryškumą, kas užtikrins puikų detalumą. Naujieji įrenginiai taip pat pasiūlys HDMI 2.1 palaikymą bei 4K raišką su 120 Hz atsinaujinimo dažniu.

Kompanijos atstovai pristatė ir naujieną, kuri skirtai tiems, kurie domisi esportu – tai „Asus ROG Swift 360Hz“. Šis monitorius pasižymės 27 colių įstrižainės ekranu su 1440p raiška bei „Nvidia G-Sync“ palaikymu. Pažymima, kad šio įrenginio ekranas atsinaujina iš abiejų kampų vienu metu, o tai leis užtikrinti itin sklandų rezultatą.

Atnaujinti žaidimų kompiuteriai

asus-rog-ces-strix

„Asus“ atstovai pristatė ir naujus žaidimų kompiuterius, o pirmasis jų – „ROG Strix SCAR“, kuris skirtas esporto gerbėjams. Galingiausias nešiojamas kompiuteris bus aprūpintas 12 kartos „Intel Core i9-12900H“ procesoriumi bei naująja „GeForce RTX 3070 Ti“ vaizdo plokšte.

Naujasis „Asus ROG Strix SCAR“ bus parduodami su 15 arba 17 colių įstrižainės ekranais. Pirkėjai taip pat galės rinktis tarp Quad HD ir 240 Hz bei Full HD ir 300 Hz opcijų. Visi šios serijos modeliai palaikys „Dolby Vision HDR“ bei pasižymės vos 3 ms atsakymo laiku.

Kitos kompiuterių naujienos – tai „ROG Strix G15“ ir „ROG Strix G17“, o šie nešiojami kompiuteriai pasiūlys „AMD Ryzen 9 6900HX“ procesorius su „RTX 3070 Ti“ vaizdo plokštėmis. Mažesnis modelis pasiūlys Full HD raišką su 300 Hz arba Quad HD su 165 Hz. Kalbant apie „ROG Strix G17“, jį pirkėjai galės rinktis su Full HD raiška ir 360 Hz arba Quad HD ir 240 Hz atsinaujinimo dažniu.

Atnaujinimo sulaukė ir „ROG Zephyrus“

asus-rog-ces-duo

„Asus“ sukurti „ROG Zephyrus G14“ nešiojami kompiuteriai sulaukė milžiniško susidomėjimo, tačiau atėjo laikas atnaujinti ir juos. Naujasis modelis bus aprūpintas tuo pačiu 14 colių įstrižainės ekranu su 16:10 kraštinių santykiu, o daugiausiai atnaujinimų – geležyje.

Naujasis „Zephyrus G14“ bus parduodamas su „AMD Ryzen 9 6000“ serijos procesoriumi bei „Radeon RX 6000S“ vaizdo plokšte. Verta pastebėti ir tai, jog šis nešiojamas kompiuteris bus tarp pirmųjų rinkoje, kurie turės naująjį „Nebula“ ekraną, kuris gali pasiūlyti 120 Hz atsinaujinimo dažnį su Quad HD raiška bei esant 500 nitsų ryškumui.

Dar viena naujiena – atnaujintas „Zephyrus Duo 16“ nešiojamas kompiuteris, kuris atkeliaus su „ScreenPad Plus“ savybe. Tiesa, pastaroji turės daugiau valdymo galimybių, o taip pat ir visiškai naują dizainą. Antrasis ekranas bus pakeliamas iki 13 laipsnių kampu, kas sumažins tarpą tarp pagrindinio ekrano ir klaviatūros iki minimumo.

Šis produktas turės „AMD Ryzen 9 6980HX“ procesorių su „GeForce RTX 3080 Ti“ vaizdo plokšte bei, žinoma, naująją „Nebula HDR“ panelę.

Naujoji „Asus ROG Flow Z13“

rog-flow-z13

Akivaizdu, jog „Asus“ laiko veltui Las Vegase tikrai neleidžia. Prie visų kompiuterių naujienų – pademonstruotas ir dar vienas įdomus įrenginys. Kompanijos atsttovai pristatė „ROG Flow Z13“ žaidimų planšetę, kuri atkeliauja su 13 colių įstrižainės ekranu.

Ši „Asus“ naujiena veiks su „Intel Core i9-12900H“ procesoriumi bei turės „Nvidia GeForce RTX 3050 Ti“ vaizdo plokštę, o taip pat ir LPDDR5 operatyviosios (RAM) atminties laikmenas. Pirkėjai galės rinktis tarp 4K raiškos su 60 Hz arba Quad HD su 120 Hz atsinaujinimo dažniu.

Nauji „Asus“ aksesuarai

Be gausybės kompiuterių, „Asus“ turėjo ir kitokių naujienų. Renginio metu buvo pristatytos „Fusion II 500“ ir „Fusion II 300“ ausinės. Abu modeliai pasiūlys 7.1 garso sistemą su dirbtiniu intelektu aprūpintu mikrofonu. Pastarojo veikimo principas labai paprastas, tačiau naudingas – jo tikslas atskirti foninius garsus nuo jūsų balso, kad būtų pasiekta kuo švaresnė komunikacija.

„Asus“ taip pat pademonstravo naują „ROG Strix Flare II Animate“ klaviatūrą, kuri pasiūlys ir daugelio pamėgtus „AniMe Matrix“ LED pranešimus, o taip pat ir lengvai keičiamus mygtukus, kas suteiks jums galimybę viską pasidaryti taip, kaip jums patinka. Tuo pačiu, pristatyta ir „ROG Chakram X Mouse“ pelė, kuri išsiskirs net 11 specialių mygtukų, o taip pat ir naujuoju „AimPoint“ sensoriumi.

Kaina ir pasirodymas rinkoje

Deja, tačiau „Asus“ nepateikė daug informacijos apie naujųjų produktų kainas ar jų pasirodymą rinkoje. Šiuo metu yra žinoma, jog „ROG Strix SCAR“ serija prekyboje pasirodys pirmojo ketvirčio pabaigoje arba antrojo ketvirčio metu. „Strix G15“ ir „ROG Strix G17“ į prekybą turėtų būti išleisti dar šį ketvirtį, o „Zephyrus G14“ parduotuvių lentynas pasieks antrojo ketvirčio pabaigoje.

Pranešama, kad „Zephyrus Duo 16“ ir „Flow Z13“ taip pat pasirodys tarp pirmojo ir antrojo šių metų ketvirčių, o „Z13“ modelio kaina turėtų siekti maždaug 1 680 eurus. Aksesuarų kainos bei išleidimo data išlieka nežinoma.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas