Atėjo kompiuterių atnaujinimo metas: jau dabar galite įsidiegti naująją „Windows 11“

Atėjo kompiuterių atnaujinimo metas: jau dabar galite įsidiegti naująją „Windows 11“

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-10-18, 01:13

Birželio mėnesį, JAV milžinė „Microsoft“, pademonstravo naująją „Windows“ operacinės sistemos versiją. Praėjus keturiems mėnesiams – pagaliau baigtas daugelio laukimas. Nuo šiandien, naujoji „Windows 11“ yra prieinama daugeliui, kurie turi su šia platformos versija suderinamus kompiuterius.

„Microsoft“ nuo šiandien suteikia vartotojams galimybę atsinaujinti kompiuteriuose naudojamą programinės įrangos versiją. Jeigu turite tam tinkamą įrenginį – atnaujinimas jau turėtų būti pasiekiamas per „Windows Update“ nustatymus. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog šis naujinys vartotojus pasieks palaipsniui, todėl šiandien jis dar gali būti prieinamas ne visiems.

Windows-11-1

Jeigu „Windows Update“ nustatymuose nepavyko rasti norimo atnaujinimo – tuomet galite pasinaudoti „Microsoft Windows 11 Download Assistant“, kurį rasite paspaudę čia. Šios aplikacijos veikimo principas labai panašus į procedūrą, kurią reikėjo atlikti norint kadaise įsidiegti „Windows 10“ operacinės sistemos versiją.

„Microsoft“ internetiniame puslapyje taip pat rasite ir daugiau papildomų opcijų, jeigu dar negavote atnaujinimo, tačiau vis tiek norite jį išbandyti kuo greičiau. Gamintojas tam pateikia keletą variantų – jūs galite parsisiųsti ISO failą arba specialų įrankį, kuris leis jums įsirašyti „Windows 11“ į diską ar USB laikmeną bei taip įdiegti šią operacinę sistemą.

Windows-11-update

Naujoji operacinės sistemos versija jums suteiks nemažai naujovių, tačiau tikrai ne visas, kurios buvo žadėtos dar birželio mėnesį. Pranešama, kad nuo šiandien prieinama „Windows 11“ operacinės sistemos versija dar neturės „Android“ programėlių palaikymo, kaip buvo skelbiama anksčiau. Bent jau kol kas apie tai daugiau informacijos nėra pateikiama, tačiau labai tikėtina, kad toks funkcionalumas „Windows“ naudotojus pasieks kiek vėliau.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas