Blogos naujienos siunčiantiems nelegalius filmus: „Microsoft“ atliko svarbius pakeitimus

Blogos naujienos siunčiantiems nelegalius filmus: „Microsoft“ atliko svarbius pakeitimus

TopCom.lt

2021-08-04, 14:30

Rugpjūčio pradžioje „Microsoft“ pakeitė standartinės „Windows“ antivirusinės programos veikimo politiką. Griežtesnis nepageidaujamų programų blokavimo algoritmas dabar neleidžia atsisiųsti ir paleisti programų, kurias sistema laiko abejotinomis. Be kita ko, nemalonės taip pat susilaukė populiarūs sprendimai darbui su „torrent“ failais.

Potencialiai nepageidaujamų programų blokavimo funkcija buvo įdiegta dar 2018 m., tačiau tada ją reikėjo suaktyvinti rankiniu būdu, naudojant sistemos „PowerShell“ įrankį. Tuo tarpu naujausias pataisymas įgalina jį numatytuosiuose „Windows Defender“ nustatymuose.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

win_2021-08-04-082129_vvpc

Funkcijos būseną galite patikrinti „Windows“ saugos nustatymų meniu (skyrius „Apsauga pagal reputaciją“). Du to paties pavadinimo jungikliai yra atsakingi už automatinį abejotinų atsisiuntimų blokavimą ir potencialiai nepageidaujamos programinės įrangos įdiegimą.

Programų, kurias „Microsoft“ laiko potencialiai nesaugiomis, sąraše yra kai kurios P2P failų bendrinimo programos, kai kuri su kriptovaliutos kasimu susijusi programinė įranga ir reklamos bei rinkodaros programos, kurios renka ir perduoda informaciją apie vartotojo nuostatas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas