Kompiuteriai

Daugelio „Windows“ vartotojų laukia nemalonios naujienos: atsiras erzinantis specialus žymėjimas, tačiau jau yra būdas ir jo atsikratyti

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujoji platforma pasiūlė nemažai naujovių, o dabar ruošiama ir dar viena.

Daugelio „Windows“ vartotojų laukia nemalonios naujienos: atsiras erzinantis specialus žymėjimas, tačiau jau yra būdas ir jo atsikratyti

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujoji platforma pasiūlė nemažai naujovių, o dabar ruošiama ir dar viena.

Iškart po oficialaus išleidimo, „Microsoft“ susilaukė nemažai kritikos dėl reikalavimų kompiuteriams, norint įsidiegti „Windows 11“ operacinės sistemos versiją. Maždaug prieš metus „Microsoft“ pristatė atnaujinimą, kuris vartotojams primena apie tai, jog jų turima įranga neatitinka „Windows 11“ sisteminių reikalavimų, o tam buvo pasitelkiamas iššokantis pranešimas.

Netrukus po to „Microsoft“ nusprendė tai padaryti dar labiau pastebimu dalyku, įtraukdama jį į patį darbalaukį. Iš pradžių šie pakeitimai buvo pastebėti „Dev Channel“, kur ekrane kartu su „Windows“ versija ir versijos numeriu pradėtas rodyti specialus simbolis, rodantis naudojamos įrangos neatitikimą. Dabar šie pakeitimai, panašu, pasiekia visus „Windows 11“ vartotojus.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Remiantis naujausia informacija, naujasis žymėjimas jau tapo pastebimas „Windows 11“ operacinės sistemos versijoje, kuri žymima „22621“ numeriu. Tai reiškia, kad atnaujinimas pasiekia „22H2“ platformos versijas. Verta pastebėti ir tai, jog „Microsoft“ paslapčia atnaujino ir palaikomų procesorių sąrašą, kuris skirtas pastarajai platformos versijai, tačiau viešai apie tai neskelbė. Kaip bebūtų, didelių pokyčių neįvyko.

Taigi, dabar tokį simbolį turėtų matyti daugelis „Windows 11“ operacinės sistemos vartotojų, kurie naudojasi platforma su kompiuteriais, neatitinkančiais reikalavimų, o jeigu jo nematote – sakykime, kad jums pasisekė. Kaip bebūtų, jeigu vis dėlto šie pakeitimai jau palietė – yra lengvas būdas šio žymėjimo atsikratyti.

„Deskmodder“ aptiko būdą, kuris leis pašalinti šį žymėjimą, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog neatsargūs veiksmai gali pridaryti gerokai didesnių problemų. Kaip bebūtų, viskas ką jums reikia padaryti, tai:

  1. Pasileisti „Regedit“, kurį galite susirasti pasitelkę paieška;
  2. Susirasti „UnsupportedHardwareNotificationCache“: HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\UnsupportedHardwareNotificationCache;
  3. Pakeisti SV2 DWORD reikšmę iš 1 į 0;
  4. Išsaugoti pakeitimus;
  5. Perkraukite kompiuterį.

Kaip jau minėjome, tokius veiksmus reikia atlikti itin atsargiai, todėl būkite tikri, kad viską padarėte teisingai.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas