Kompiuteriai

Daugybė „Windows“ naudotojų lieka prie suskilusios geldos: „Microsoft“ priėmė sprendimą, kuris nepatiks senų „Windows“ kompiuterių savininkams

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujų variantų išleidimai dažnai turi blogų naujienų tiems, kurie naudojasi senesnėmis versijomis, o dabar blogos naujienos pasiekė didžiulę „Windows“ vartotojų dalį.

Daugybė „Windows“ naudotojų lieka prie suskilusios geldos: „Microsoft“ priėmė sprendimą, kuris nepatiks senų „Windows“ kompiuterių savininkams

Prieš daugiau nei dešimtmetį išleista „Windows 7“ operacinės sistemos versija buvo viena populiariausių platformų istorijoje, tačiau dabar – tai tik istorija. JAV technologijų milžinė „Microsoft“ paskelbė, jog nutraukia „Windows 7“, o taip pat ir „Windows 8.1“ operacinių sistemų palaikymą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Dar 2020 metais „Microsoft“ buvo nutraukusi „Windows 7“ platformos funkcionalumo atnaujinimus, o šios versijos naudotojams buvo pasiūlyta gauti išplėstinį saugumo palaikymą dar trims metams. Toks gamintojo pasiūlymas, žinoma, buvo pateiktas už papildomą mokestį. Tačiau dabar nuspręsta visiškai padėti tašką ir galutinai nutraukti šios operacinės sistemos palaikymą.

Nuo dabar, „Windows 7“, o taip pat ir „Windows 8.1“, nebegaus jokių saugumo atnaujinimų, o tai reiškia, kad vartotojai, naudojantys šią versiją, rizikuoja saugumu. Vartotojams rekomenduojama atsinaujinti į „Windows 10“ arba „Windows 11“ versijas, kurios yra palaikomos ir gauna visus atnaujinimus – tiek funkcionalumo, tiek ir saugumo. Mūsų partneriai „WhoKeys.com“ gali jums pasiūlyti „Windows 10 Pro“ operacinės sistemos registracijos kodą vos už 14,20 eurų, o šią licenciją galite įsigyti paspaudę čia.

Vertėtų prisiminti, jog dar 2020 metais „Microsoft“ susidūrė su nemažai problemų, kuomet nutraukė funkcionalumo atnaujinimus šiai senai „Windows“ versijai. Vos tik paskelbus apie tai, jog vartotojus pasieks tik saugumo atnaujinimai – internete pasipylė skundai. Didžioji problema tuomet – naudotojai niekaip negalėjo išjungti savo kompiuterių. Nesunku nuspėti, kad „Microsoft“ buvo priversti išleisti atnaujinimą, kuris padėjo išspręsti problemą.

Įdomu tai, jog „Windows 7“ šiuo metu yra įdiegta maždaug 10 proc. kompiuterių. Atsižvelgiant, kad pilnas operacinės sistemos palaikymas buvo nutrauktas dar 2020 metais, o dabar jis stabdomas visiškai – tai yra itin didelis skaičius. Jeigu vis dar naudojate seną „Microsoft“ operacinės sistemos versiją – rekomenduojame nedelsiant atsinaujinti.

Mūsų partneriai „WhoKeys.com“ gali jums pasiūlyti „Windows 10 Pro“ operacinės sistemos registracijos kodą vos už 14,20 eurų, o šią licenciją galite įsigyti paspaudę čia.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-02-10, 16:25

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas