Kompiuteriai

Didieji išpardavimai prasideda jau dabar: nepraleiskite progos įsigyti „Windows“ ir kitus produktus už juoką keliančias kainas

Didieji išpardavimai prasideda jau dabar: nepraleiskite progos įsigyti „Windows“ ir kitus produktus už juoką keliančias kainas

Daugelio mūsų kalendoriuose jau turėtų būti pažymėta lapkričio 26 diena, kurios metu šiemet vyks didžiausi metų išpardavimai, pažymėti Juodojo penktadienio etikete. Nors ši diena anksčiau buvo minima tik JAV, tačiau dabar ji tapo puikiai žinoma ir europiečiams, kurie ja naudojasi pasiruošimui prieš artėjančias šventes.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Ir nors iki didžiųjų išpardavimų dar liko kiek daugiau nei savaitė, tačiau įvairių pasiūlymų jau galima rasti daugelyje internetinių parduotuvių. Ne išimtis ir „GoDeal24.com”, kurie skelbia ko galime tikėtis šiemet. Dauguma mūsų partnerių pateikiamų pasiūlymų jau skaičiuojami kaip „Black Friday“ akcijos, todėl į jas vertėtų atkreipti dėmesį ir jums. Kiek žemiau pateikiame specialius „GoDeal24.com” pasiūlymus, kurie leis jums įsigyti „Windows 10“ ar „Windows 11“ operacinės sistemos licencijų kodus bei daugybę kitų produktų ar pakuočių rinkinių.

Žemiausių kainų pasiūlymai jums

„GoDeal24.com“ šiam ketvirtadieniui paruošė keletą specialių pasiūlymų. Vienas jų – „Windows 10“ platforma vos už 7,26 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Kita opcija – „Windows 11“ versija, kurią galite įsigyti vos už 14,99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spustelėkite čia. Negana to, galite įsigyti ir dvi „Windows 10 Professional“ licencijas, kurių kainą sieks vos 11,26 eurus, arba 5,6 eurai už vieną.

Ir tai dar ne viskas. Su nuolaidos kodu SGO62, Jūs galite įsigyti įvairiausių variacijų pakuotes, kurias sudarys ne tik „Microsoft Windows“ operacinė sistema, tačiau tuo pačiu gausite ir „Office“ pakuotę, kuri pravers kiekvienam dirbančiam ar besimokančiam.

„GoDeal24.com“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų. Su specialiu mūsų nuolaidos kodu dabar galite įsigyti ir daugiau programinės įrangos ir taip sutaupysite net 45 proc. Nesunku nuspėti, jog dauguma pasiūlymų taikomi būtent „Windows 10“ operacinei sistemai. Žemiau pateiktiems pasiūlymams galioja nuolaidos kodas SGO50.

Ir tai dar ne viskas! „GoDeal24.com“ siūlo dar daugiau įvairiausių produktų, o su nuolaidos kodu SGO62 – jūs sutaupysite 62 proc. savo pirkinio sumos. Šis nuolaidos kodas galioja žemiau pateiktiems pasiūlymams:

Kaip atsiskaityti, mokant per „PayPal“?

Norėtumėme atkreipti dėmesį, jog bene saugiausias ir patikimiausias būdas atsiskaityti perkant internetu – mokėti per „PayPal“ sistemą. Būtent dėl šios priežasties pateikiame jums trumpą informaciją kaip tai padaryti perkant iš „GoDeal24.com“ parduotuvės.

Kuomet susidėsite norimas prekes į krepšelį – jums reikia pateikti savo užsakymą, paspaudus „Proceed to Checkout“ mygtuką ir tuomet atsidarys naujas, keturių žingsnių langas. Pirmajame punkte jūs galite susikurti naują paskyrą arba pasirinksite, kad pirksite kaip svečias.

Antrajame punkte, jeigu perkate kaip svečias, reikės nurodyti savo kontaktinę informaciją. Trečiajame – pasirinkti atsiskaitymo būdas, kuris būtų „Cwalletco“. Renkamės ją, peržiūrime užsakymą ir tuomet spaudžiame „Place Order“.

Naujai atsidariusiame lange pasirenkame „Choose payment methods“, toliau spaudžiame „Process Order“ ir galiausiai atsiras mokėjimų opcijos, kur mes pasirinksime „PayPal“. Tai padarius jūs būsite perkelti į šios platformos atsiskaitymo langą, kur galėsite atlikti mokėjimą.

Apie pardavėją

„GoDeal24.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „GoDeal24.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas