Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Dešimtmečio naujiena iš „Microsoft“ žinoma ne visiems: dauguma nė nenutuokia kas įvyks po savaitės

Dešimtmečio naujiena iš „Microsoft“ žinoma ne visiems: dauguma nė nenutuokia kas įvyks po savaitės

Leonardas Sindaravičius

2021-09-29, 08:30

Iki vienuoliktosios „Microsoft Windows“ versijos debiuto beliko savaitė - technologijų milžinė žada naująją operacinę sistemą išleisti į dienos šviesą jau spalio 5-ąją. Nors technologijų entuziastai šio įvykio laukia su nekantrumu, JAV įvykdyta apklausa parodė, kad daugiau nei pusė (net 62 proc.) asmeninių kompiuterių savininkų nė nenutuokia apie tai, jog netrukus pasirodys „Windows 11“. Apklausoje dalyvavo 1042 suaugusieji, kurių buvo klausiama apie planus atsinaujinti operacinę sistemą bei juos dominančias naujas funkcijas.

Maždaug 40 proc. apklaustųjų teigė, jog nori atsinaujinti, tačiau net 45 proc. nebuvo įsitikinę, ar naujinys reikalingas. 14 proc. dalyvių atsakė, jog nesiruošia persikelti į vienuoliktąją „Windows“ operacinės sistemos versiją. Iš laukiančių platformos naujinio, net 38 proc. neįvardino konkrečių savybių, kurių tikisi arba laukia naujame „Microsoft“ kūrinyje.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

zCwh2mKaK74C8HPsepUPid

Iš tų, kurie suteikė konkrečius atsakymus, 14 proc. užsiminė apie galimybę naudotis „Android“ aplikacijomis, 13 proc. yra susidomėję su kompiuteriniais žaidimais susijusiomis funkcijomis, kaip „Microsoft DirectStorage“ (funkcija paspartinantį žaidimų veikimą, tačiau reikalaujanti NVMe tipo kietojo disko). Netrukus po naujosios OS debiuto pasirodys ir dvyliktoji „Intel“ procesorių karta, pavadinimu „Alder Lake“, su kuria „Windows 11“ turėtų veikti dar sklandžiau.

Įdomu ir tai, jog 13% apklaustųjų nekantrauja pamatyti kaip atrodys naujoji operacinė sistema - „Windows 10“ gyvuoja nuo 2015-ųjų vasaros, tad nenuostabu, kad jos išvaizda ima pabosti ir nebeatrodo tokia moderni, kokia buvo prieš šešerius metus. Kartu su naujomis funkcijomis ir išvaizda bus atnaujintos ir saugumo savybės. Kaip minėjome straipsnio pradžioje, laukti liko vos savaitę - „Windows 11“ debiutas numatomas spalio 5-ąją.

Primename, jog naujoji „Microsoft“ operacinė sistema „Windows 11“ bus išleista jau spalio 5 dieną – nuo tada ją galės įsidiegti pirmieji žmonės, turintys šiai operacinei sistemai pritaikytus ir su ja suderinamus įrenginius, o vėliau atnaujinimas bus siūlomas vis platesniam ratui vartotojų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Qq

Daugiau nei pusei yra giliai po.....ui. nes jų kompiuteriai tiesiog nesuderinami. Kitiems šiaip po....ui nes jiems dar 5 metus pakaks win10. Kita dalis ir aš jau sekmingai naudojasi bent 3-4 mėnesius.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas