Kompiuteriai

Europos Sąjunga planuoja pokyčius, kurie nepatiks kai kurioms kompanijoms: vartotojai baterijas keisti galės net ir rankinėse konsolėse

Praėjusią savaitę Europos Sąjunga susitarė preliminariai priimti naują reglamentą, kuriuo sugriežtinamos baterijų ir baterijų atliekų tvarumo taisyklės.

Europos Sąjunga planuoja pokyčius, kurie nepatiks kai kurioms kompanijoms: vartotojai baterijas keisti galės net ir rankinėse konsolėse

Reglamentu bus reglamentuojamas visas baterijų gyvavimo ciklas – nuo gamybos iki pakartotinio naudojimo ir perdirbimo – ir užtikrinama, kad jos būtų saugios, tvarios ir konkurencingos. Konkretesni terminai: iki 2027 m. prietaisuose įmontuotos baterijos turėtų būti išimamos ir keičiamos galutinio vartotojo, paliekant pakankamai laiko operatoriams pritaikyti savo gaminių konstrukciją prie šio reikalavimo.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tai vartotojams svarbi nuostata. Nors Europos Vadovų Tarybos (labai bendro pobūdžio) spaudos medžiagoje apie nešiojamuosius žaidimų įrenginius konkrečiai neužsimenama, „Overkill“ (svetainė, kurios specializacija – „Steam Deck“, „Nintendo Switch“ ir gretimos platformos) siekė išsamiau ištirti šį klausimą.

Leidiniui pavyko tiesiogiai susisiekti su neįvardytu šaltiniu Europos Sąjungoje, kuris tai patvirtino: „nešiojamųjų žaidimų kompiuterių baterijoms taikomas baterijų ir baterijų atliekų reglamentas“.

Straipsnyje siūloma, kad būsimi reikalavimai baterijoms greičiausiai neturės įtakos dabartinės kartos gaminiams – „Steam Deck“ įpėdinis ir hipotetinis „Nintendo Switch 2“ galbūt yra pagrindiniai kandidatai, kuriems pagal 2027 m. numatytus ES teisės aktus bus atliekami vidiniai dizaino pakeitimai.

„Overkill“ numato, kad nešiojamųjų žaidimų įrenginių gamintojai ketina užginčyti kai kurias naujas taisykles – panašiai kaip išmaniųjų telefonų gamintojai apskundė tam tikrus sprendimus. Gali būti susitarta dėl kompromiso, kai šiek tiek pertvarkyti nešiojamieji žaidimų kompiuteriai 100 proc. neatitiks naujųjų standartų.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

As

Kuom skiriasi SSSR laikai nuo siu dienu.Tada rusai visiems nurodydavo ka daryt tai dabar europos sajunga.Cia kaip is to multiko :Maisininkas zuvo slove drakonui"Nu kas mate tas supras apie ka cia.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas