„GeiL“ pristatė naujus atminties lustus: pademonstruotos DDR5 atmintinės su aktyviu aušinimu

„GeiL“ pristatė naujus atminties lustus: pademonstruotos DDR5 atmintinės su aktyviu aušinimu

MiTech.lt

Nors DDR5 atmintis yra efektyvesnė nei DDR4, tai nereiškia, kad spartūs DDR5 moduliai neišskiria daug šilumos. Taip, DDR5 veikia esant mažesnei įtampai ir užtikrina didesnį našumą nei DDR4, tačiau dėl kitų veiksnių greitieji moduliai gali įkaisti.

Naudojant DDR5, daug maitinimo grandinių perkeliama iš pagrindinės plokštės į DRAM modulius, todėl šiems moduliams reikia aušinti daugiau komponentų, o didelio našumo moduliams keliami didesni aušinimo reikalavimai. Tai paskatino daugelį DRAM gamintojų ieškoti naujų aušinimo sprendimų sparčiausios atminties moduliams. Vienas iš tokių naujų sprendimų – aktyviai aušinami DRAM radiatoriai.

19105856309l

Su naujaisiais „EVO V DDR5 RGB“ serijos DRAM moduliais „GeIL“ siūlo naudotojams nestandartinius titano pilkos arba ledyno baltos spalvos radiatorius su RGB apšvietimu ir dviem integruotais ventiliatoriais. Šie ventiliatoriai judina orą aplink radiatorius, kad atminties moduliai būtų vėsūs esant apkrovai. Naudodami šį patobulintą aušinimo sprendimą, „GeIL“ užtikrins, kad jų moduliai veiktų idealioje temperatūrinėje ribose, o tai gali padidinti modulių spartinimo potencialą. Įdomu, kada kiti atminties gamintojai pasiūlys kažką panašaus.

19110009683s

Naujausi „GeIL“ atminties moduliai pasižymės nuo 4800 Mbps (DDR5-4800) iki 6600 Mbps (DDR5-6600) sparta ir 32 GB (2×16 GB) bei 64 GB (2×32 GB) talpos rinkiniais.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: DDR5GeiL

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas