Geros naujienų žaidimų mėgėjams: „Nvidia“ turi optimistinių prognozių kitiems metams

Geros naujienų žaidimų mėgėjams: „Nvidia“ turi optimistinių prognozių kitiems metams

MiTech.lt

Elektronikos rinkoje juntamas įvairiausių produktų trūkumas, o nuo to kenčia ne tik automobilių gamintojai, bet ir vaizdo plokštes kuriančios bendrovės. Jau esame girdėję ne vieną prognozę apie lustų trūkumo pabaigą, bet kol kas nei viena prognozė dar neišsipildė.

Galime sakyti, kad nuo lustų trūkumo ypač kenčia vaizdo plokščių sektorius, nes čia kainos yra dvigubos nei turėtų, o kai kuriais atvejais ir dar didesnės.

Nvidia_2021-11-06-121702_ekyx

„Nvidia“ vyriausioji finansininkė, Colette Kress, savo kalboje UBS globalios TMT konferencijos metu pareiškė, kad „Nvidia“ vaizdo plokščių tiekimas pagerės 2022 metų antroje pusėje. Ji sakė, kad kompanija atliks atitinkamą darbą, kad galėtų ir toliau užtikrinti daugiau tiekimo.

Teigiama, kad „Nvidia“ turi naujus ilgesnės trukmės susitarimus su tiekimo grandine, kurie turėtų padėti sureguliuoti tiekimą. Žinoma, niekas nėra garantuota.

Nvidia-RTX-3060

Priminsime, kad dar visai neseniai „Nvidia“ vaizdo plokštes gaminanti amerikiečių bendrovė „EVGA Corporation“ sugebėjo prarasti sunkvežimį, pilną „RTX 30“ serijos vaizdo plokščių. Remiantis bendrovės išplatintu pranešimu, vagystė įvyko kelyje iš San Francisko į Pietų Kalifornijoje esantį paskirstymo centrą. Nors tikslus pavogtų vaizdo plokščių skaičius nėra įvardijamas, tačiau teigiama, kad jų vertė svyruoja nuo maždaug 285 iki 1700 eurų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Nvidia

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas