„Honor“ naujienos nesibaigia: pristatyti du kompiuteriai su 10 kartos „Intel“ lustais

Kinijos kompanijai „Honor“ pastaroji savaitė – itin darbinga. Be naujų išmaniųjų telefonų, į kuriuos pagaliau sugrįžo ir „Google“ programėlės, gamintojas pristatė ir naujus nešiojamus kompiuterius. Šią savaitę buvo pademonstruoti du nauji modeliai – tai „MagicBook X14“ ir „MagicBook X15“.

Naujieji „Honor“ nešiojami kompiuteriai pasižymi aliuminiu padengtais korpusais, o jų viduje – 10 kartos „Intel“ procesoriai. Gamintojas suteiks galimybę pirkėjams pasirinkti iš keletos opcijų – „i5-10210U“ arba „i3-10110U“, o abu šie variantai parduodami su 8 GB arba 16 GB operatyviosios (RAM) atminties. Negana to, viduje suksis 256 GB arba 512 GB talpos SSD diskai.

Pranešama, kad „MagicBook X14“ ir „MagicBook X15“ turės 56Wh baterija su greitojo įkrovimo galimybe iki 65W, o tam bus naudojami USB-C laidai. „X14“ modelis pasižymi 14 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška, o „X15“ variantas turi 15,6 colių įstrižainės ekraną. Verta paminėti ir tai, jog abu modeliai turi „TUV Rheinland“ sertifikatą, kas rodo, kad ekranai nemirga bei išsiskiria žemu mėlynos šviesos lygiu.

Naujieji nešiojami kompiuteriai taip pat aprūpinti ir įvairiomis jungtimis – šoninėse briaunose rasime „USB-A 3.0 Gen1“, USB-C, USB-A 2.0, o taip pat ir pilno dydžio HDMI bei ausinių lizdus. Pranešama, kad mažesnis „MagicBook“ modelis sveria maždaug 1,38 kilogramo, o „X15“ varianto svoris siekia 1,56 kg. Įdomu tai, jog „MagicBook X14“ turi kiek siauresnius rėmelius – šoninių rėmelių plotis siekia 4,8 mm, tuo tarpu „X15“ variante – 5,8 mm.

„Honor“ šiuos nešiojamus kompiuteris jau parduoda Rusijos rinkoje, o „MagicBook X14“ kaina siekia maždaug 580 eurų. „Honor MagicBook X15“ modelis parduodamas už maždaug 615 eurų. Kol kas nėra informacijos ar šie produktai pasirodys ir kituose regionuose.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas