Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Huawei“ bando atsigriebti? Ruošia „Apple“ konkurentą ir keletą kitų produktų

„Huawei“ bando atsigriebti? Ruošia „Apple“ konkurentą ir keletą kitų produktų

Lukas Snarskis

2021-08-28, 10:55

Kaip pranešama, „Huawei“ pradėjo skirti žymiai daugiau dėmesio savo kompiuterių verslui, nes problemos su mobiliųjų telefonų verslu pakrypo į blogąją pusę. Praėjusiais metais Kinijos gamintoja paskelbė savo pirmąjį stalinį kompiuterį „MateStation B515“. Ji taip pat išleido keletą atskirų monitorių, iš kurių naujausi yra „MateView“ ir „MateView GT“. Dabar, naujai nutekėjusi informacija atskleidė, kad kitą mėnesį kompanijos vadovai ketina paskelbti apie du naujus kompiuterių įrenginius.

Remiantis „Huawei“ naujienų pranešėju „Teme“, „Huawei“ kitą mėnesį planuoja pristatyti kompiuterį „All-in-one“ ir spausdintuvą. Į „Twitter“ įrašą įtraukta „viskas viename“ kompiuterio nuotrauka labai panaši į dabartinį „MateView“ monitorių.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Huawei-allinone

Tai nėra pirmas kartas, kuomet girdime apie „Huawei All-in-One“ tipo kompiuterį. Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį buvo pranešta, kad jam buvo suteiktas kompiuterio patentas. Visgi, gamintojui prireikė daugiau nei devynių mėnesių, kad šis įrenginys būtų pristatytas pasaulinei rinkai.

Verta pastebėti, kad „Huawei“ kartu su kompiuteriu taip pat pristatys ir naująjį stalinį spausdintuvą. Įdomu tai, jog tai nėra pirmasis šios įmonės sukurtas spausdintuvas. Dar 2018 metais „Huawei“ pristatė nešiojamą nuotraukų spausdintuvą, kuriame buvo naudojama spausdinimo be rašalo technologija pavadinimu „ZINK“. Su pirmuoju staliniu spausdintuvu „Huawei“ ketina konkuruoti kartu su kitais žinomais prekių ženklams, tokiais kaip HP, „Canon“ ar „Epson“.

huawei-pc_2021-08-27-222759_goqx

Nutekėjusi informacija taip pat dar kartą patvirtino, kad „Nova 8“ įrenginių serijos įpėdinis taip pat yra pakeliui. Dar praėjusią savaitę pasirodžiusi informacija atskleidė, kad naujoji „Huawei Nova 9“ serija gali pasirodyti jau rugsėjo viduryje. Verta paminėti tai, jog ši serija rinkoje pasirodys praėjus kiek daugiau nei 9 mėnesiams po „Nova 8 5G“ ir „Nova 8 Pro 5G“ paskelbimo, tačiau įrenginiai gali neturėti 5G ryšio galimybės, kaip ir anksčiau pristatyti įrenginiai.

huawei-nova-9-tenaa-1

JAV pritaikytų sankcijų prispausti Kinijos bendrovė buvo priversta pradėti gaminti telefonus su 4G lustų rinkiniais. Vertėtų prisiminti, jog tik labai ribota dalis „Huawei P50“ serijos flagmanų gavo 5G modemus, o taip yra, nes gamintojas neturi galimybės gaminti savo modemų arba įsigyti analogiškų produktų iš „Qualcomm“, kurie palaikytų 5G.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas