„Huawei“ kompiuterių savininkams tai patiks: netrukus galėsite mėgautis naująja „Windows“ versija

„Huawei“ kompiuterių savininkams tai patiks: netrukus galėsite mėgautis naująja „Windows“ versija

Lukas Snarskis

2021-09-10, 08:30

Kinijos kompanija „Huawei“ savo asortimente turi ne tik puikių išmaniųjų telefonų, tačiau ir nešiojamų kompiuterių. Daugelis jų yra priskiriami „MateBook“ serijai bei gali pasiūlyti ne tik aukščiausios klasės specifikacijas, tačiau išsiskiria ir savo dizainu bei funkcionalumu.

Ir jeigu išmaniųjų telefonų gamyba bei pardavimai yra smarkiai paveikti JAV pritaikytų sankcijų, tai kompiuterių verslas gali funkcionuoti kiek paprasčiau. Daugelis „Huawei“ telefonų dabar sulaukia „HarmonyOS“ atnaujinimų, kurie pakeis „Android“ operacinę sistemą. Na, o šiuo atveju, „Huawei MateBook“ vartotojams vienintelis didelis pereinamasis laikotarpis yra susijęs su pasirodysiančia „Windows 11“ operacinės sistemos versija.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Huawei-Windows-11

„Huawei“ jau oficialiai patvirtino, kad visi šio gamintojo „MateBook“ serijos nešiojamieji kompiuteriai bus atnaujinti į naujausią „Windows“ versiją. Iki oficialaus naujosios „Microsoft“ operacinės sistemos pasirodymo plačiajai auditorijai likus mažiau nei mėnesiui, „Huawei“ atstovai džiugiomis naujienomis pasidalino socialinio tinklo „Weibo“ paskyroje. Pranešama, kad visi „MateBook“ serijos nešiojamieji kompiuteriai, su iš anksto įdiegta „Windows 10“ operacine sistema, yra tinkami nemokamam atnaujinimui į naująją „Windows 11“ versiją.

Windows-11-widgets

Verta pastebėti, kad „Huawei MateBook“ produktai yra suskirstyti į X seriją, „MateBook“ seriją, D seriją ir neseniai išleistą „MateBook B“ seriją. Tikimės, kad „Windows 11“ atnaujinimas bus pristatytas visiems šiems „MateBook“ įrenginiams netrukus po to, kai „Microsoft“ oficialiai ją pristatys visame pasaulyje.

Primename, kad „Windows 11“ versija suteikia daugybę vaizdinių pakeitimų, čia taip pat rasime pridėtų valdiklių ir visiškai naują „Microsoft“ parduotuvę su galimybe paleisti „Android“ programas tiesiog darbalaukyje. Jau kuris laikas kalbama ir apie tai, jog naujos kartos „Windows“ versijos atnaujinimas padidins įrenginių našumą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas