Internautas meistriškai suklaidino pokalbių robotą: gudrus sprendimas leido nemokamai gauti „Windows“ registracijos kodą

Vienu pagrindinių diskusijų objektu pastaruoju metu virtęs paieškos variklis „ChatGPT“ akimirksniu sukuria sklandų, jei pageidaujama – net ir rimuotą tekstą, kurį sunku atskirti nuo parašyto žmogaus. Paieškos variklis užduotis atlieka taip greitai ir kokybiškai, tačiau jis gali būti panaudotas ir blogiems tikslams.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Internautas meistriškai suklaidino pokalbių robotą: gudrus sprendimas leido nemokamai gauti „Windows“ registracijos kodą

Vaizdo platformos „YouTube“ naudotojas „Enderman“ sugebėjo pergudrauti „ChatGPT“ tam, kad būtų sugeneruoti „Microsoft“ sukurtos „Windows 95“ operacinės sistemos versijos aktyvacijos kodai. Nors šios platformos palaikymas buvo nutrauktas dar 2003 metais, tačiau internetas nusprendė pažiūrėti ar jam pavyktų gauti norimų rezultatų. Ir, panašu, jam pavyko.

Visų pirma, „ChatGPT“ į užklausimą ar galėtų sugeneruoti „Windows 95“ operacinės sistemos registracijos kodą, atsakė, jog to padaryti negali ir nurodo, kad tokie kodai turėtų būti įsigyti iš gamintojo. Dirbtinio intelekto įrankis taip pat paminėjo tai, kad ši operacinės sistemos versija yra labai sena ir „Microsoft“ daugiau nebeteikia jai palaikymo, todėl nusipirktų tokių kodų taip pat nebepavyks.

Savo atsakyme „ChatGPT“ taip pat pateikė pasiūlymą įsigyti naujesnę „Windows“ platformos versiją. Viena iš priežasčių, kodėl „Enderman“ paprašė nuo 2003 metų nebepalaikomos operacinės sistemos aktyvacijos rakto – jų kodai yra lengviau sugeneruojami ir jų struktūra yra žymiai paprastesnė nei naujesnių „Microsoft“ produkto versijų. Būtent tuo ir pasinaudojo vaizdo turinio kūrėjas.

Jis aprašė kaip būdavo sudaromi „Windows 95“ operacinės sistemos registracijos kodai ir paprašė, jog „ChatGPT“ sugeneruotų trisdešimt tokių raktų. Žinoma, dirbtinis intelektas nesuprato, kad yra suklaidintas ir pateikė trisdešimt galimų variantų. Kaip paaiškėjo, antrasis pateiktas kodas buvo teisingas ir jis leido aktyvuoti senutėlę „Windows“ operacinės sistemos versiją.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas