Prisijunkite
Prisijunkite
Lukas Snarskis , 2025-02-07, 19:55 (atnaujinta 2025-03-04, 19:42) 2
„Windows 10“ licencija – tai savotiškas teisinis susitarimas tarp „Microsoft“ ir jos programinės įrangos naudotojo. Licenciją sudaro specialus raktas, kuris yra sudarytas iš skaičių ir raidžių ir yra naudojamas visuose kompiuteriuose, kur veikia „Windows 10“ ar naujesnė operacijos sistemos versija.
Licenciją galima įsigyti iš „Microsoft“, įgaliotojo perpardavėjo, svetainės, kuri specializuojasi parduodant naudotą programinę įrangą, arba ji gali būti pridedama prie naujo kompiuterio pirkimo. Licencija turi būti įvesta į kompiuterį, kad būtų galima teisėtai įdiegti ir naudoti „Windows 10“.
Žinoma, tam yra ir alternatyvių sprendimų. Jeigu ieškote kaip aktyvuoti savo „Windows 10“ operacinę sistemą ar kur galėtumėte pigiau įsigyti „Office“ pakuotės registracijos kodus – mes turime Jums puikų „WhoKeys.com“ pasiūlymą. Paspaudę šią nuorodą, „Windows 10 Pro OEM”, „Windows 10 Pro OEM” įsigysite vos už 14,60 eurus, tačiau tai ne vienintelis mūsų partnerių pasiūlymas.
Šioje platformoje vyksta išpardavimai, kurių metų galite įsigyti ne tik „Windows 10“ registracijos kodus, tačiau ir daugybę kitų įvairių produktų. Pateikiame geriausius pasiūlymus, kuriems dabar yra taikomas net 30 proc. nuolaida:
Oficialios „Windows 10“ licencijos kaina priklauso nuo pasirinktos versijos ir nuo to, kur ją perkate. Pavyzdžiui, lietuviškoje „Microsoft“ internetinės svetainės versijoje jūs rasite tik „Windows 11“ registracijos kodus, kas gali būti problema tiems, kurie turi senesnį kompiuterį.
Oficialioje „Microsoft“ svetainėje „Windows 11 Home“ licencija kainuoja 145 eurus, o „Windows 11 Professional“ licencija parduodama už 259 eurus.
Žinoma, pasinaudoję aukščiau pateiktu pasiūlymu – jūs galėsite gerokai sutaupyti. Internete yra ne viena internetinė parduotuvė, kuri siūlo gerokai žemesnes kainas nei „Microsoft“, tačiau „WhoKeys“ yra ilgalaikis mūsų partneris, o jų teikiamas paslaugas esame išbandę ir mes patys.
Tiesa, iškilus problemoms naudojant operacinę sistemą, jums nepavyks pasinaudoti „Microsoft“ 90 dienų palaikymo galimybe. Tai reiškia, kad jums patiems teks pasirūpinti palaikymu. Kaip bebūtų, tai nieko nekeičia, galėsite naudotis visomis „Windows 10“ funkcijomis ir būsimais jos atnaujinimais.
Internete galite rasti daug svetainių, kuriose parduodama programinė įranga, vaizdo žaidimai ar operacinės sistemos, pavyzdžiui, autentiškas „Windows 10“ licencijos raktas. Šios svetainės turi daug privalumų, jei žinote, ko ieškoti ir ypač kur ieškoti.
Pirkdami internetu turite pasitikėti svetaine, iš kurios perkate. Tai labai svarbu. Būtent dėl šios priežasties mes rekomenduojame „WhoKeys“. Kaip jau minėjome, tai yra ilgalaikis mūsų partneris, kurių paslaugas esame išbandę ir mes patys.
Pirkti čia labai paprasta - pakanka kelių paspaudimų, kad nusipirktumėte „Windows 10“ ar „Windows 11“ registracijos kodus. Vidutiniškai aktyvavimo raktas gaunamas ne vėliau kaip per penkias-dešimt minučių. Tada, norėdami aktyvuoti gautą kodą - tiesiog turite įvesti gautą licenciją. Visa kita atliekama automatiškai.
Kaip jau minėjome, dabar „WhoKeys“ turi ir puikių pasiūlymų į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį:
OEM angliškai reiškia „Original Equipment Manufacturer“, o tai yra terminas, kuriuo apibūdinamos kompanijos gaminančios ar surenkančios kompiuterius. Tokie kompiuteriai dažniausiai būna parduodami kartu su „Windows“ operacinės sistemos kopija, o tai reiškia, jog įsigijus tokį kompiuterį Jūs juo galėsite pradėti naudotis iškart, vos tik įjungus.
Kalbant apie skirtumus tarp OEM ar tiesiogiai iš „Windows“ nusipirktos operacinės sistemos – jų nėra. Abu šie variantai yra visiškai identiški bei jiems yra suteikiamos visos įmanomos funkcijos, atnaujinimai bei funkcionalumas. Vienintelis dalykas kurį prarandate įsigiję kodą iš „WhoKeys “ parduotuvės – Jūs greičiausiai negausite pagalbos iš „Microsoft“ pagalbos centro.
Tačiau kuomet kainų skirtumas yra bent 10 kartų didesnis – tai tikriausiai nėra didelė netektis, tiesa?
Atsakymas į šį klausimą yra itin paprastas – taip, galite. Jūs galite įsigyti „Windows 10“ licenciją „Windows 11“ aktyvavimui, nepriklausomai nuo leidimo. Tai gali būti ypač naudinga, jei diegiate „Windows 11“ savo kompiuteryje iš naujo. Taip išvengsite būtinybės diegti „Windows 10“, o paskui atnaujinti „Windows 11“.
2 komentarų
Labai teisingai pastebėta, namų variantui,pilnai pakanka.Ypac versija Linux Mint.As pats naudoji.
Kam pirti tas Windows licenzijas, jeigu galima naudotis Linux operacine sistema visiškai nemokamai.
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti