Kompiuteriai

Įžūlumo viršūnė: kai kuriuos naujinius „Windows“ naudotojai gauna to visai nenorėdami, paaiškinta ką daryti

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Šia platformos versija naudojasi vis daugiau vartotojų, o kūrėjai deda visas pastangas, kad naudotojų dalis ir toliau augtų.

Įžūlumo viršūnė: kai kuriuos naujinius „Windows“ naudotojai gauna to visai nenorėdami, paaiškinta ką daryti

Vienas pirmųjų apie šią problemą pranešė „Twitter“ naudotojas @ghost_motley, kuris teigė, kad „Windows 10/11“ ignoruoja grupės politikos redaktoriaus nustatymus ir diegia tvarkyklių naujinimus, net jei ši parinktis išjungta.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Apie šią problemą pranešė „Neowin“, kuris išnaršė socialinę žiniasklaidą, ieškodamas „Windows“ naudotojų, besiskundžiančių, kad „Microsoft“ stumia grafikos tvarkyklių atnaujinimus ignoruodama įrenginio nustatymus.

Patikrinęs „Windows Update“ diegimo istoriją savo kompiuteryje, „Neowin“ darbuotojas Sayan Sen nustatė, kad lygiai tas pats nutiko ir jam. Pranešama, kad „Microsoft“ jo kompiuteryje atnaujino „Radeon RX 6800 XT“ tvarkykles, nors jis rankiniu būdu išjungė tvarkyklių atnaujinimo parinktį per įrenginio diegimo nustatymus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Nors šiuo atveju naujosios tvarkyklės nesukėlė problemų, kitiems taip nepasiseka, o kartais norint išspręsti problemą tenka net iš naujo diegti „Windows“. Pasak „Twitter“ naudotojo @adi6293, po automatinio tvarkyklių diegimo jo kompiuteris pradėjo rodyti klaidos pranešimą.

Pranešime, kuris po kiekvieno naujo sistemos paleidimo pasirodydavo pagrindiniame ekrane, buvo rašoma: „Windows Update galbūt automatiškai pakeitė jūsų AMD grafikos tvarkyklę. Todėl paleista AMD programinės įrangos versija nesuderinama su šiuo metu įdiegta AMD grafikos tvarkykle“.

Nors naudotojas galiausiai iš naujo įdiegė „Windows“, kad išspręstų problemą, oficialiame AMD pagalbos dokumente teigiama, kad ją buvo galima išspręsti tiesiog iš naujo įdiegiant grafikos tvarkyklės paketą.

Kad ateityje išvengtumėte nepageidaujamų tvarkyklių diegimo iš „Microsoft“, AMD rekomenduoja išjungti „Windows Device Installation Settings“, atidarant „System Properties“, pasirenkant skirtuką „Hardware“, spustelint „Device Installation Settings“, paspaudžiant „NO“ mygtuką ir spustelint „Save Changes“. Galiausiai iš naujo paleiskite kompiuterį, kad pakeitimas įsigaliotų.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Shimas5

Lygiai tas pats ir man buvo, įdiegė senesnę tvarkyklę nei buvo įdiegta mano, teko grąžint buvusią tvarkyklę. O tvarkyklių diegimą aš iškart išjungiu, kai diegiu Windows, bet vistiek įdiegė. Dar pasitaiko, kad Chrome naršyklė prašo įjunkt nustatymą Numatytoji naršyklė, nors aš esu padaręs, kaip numatytoji, čia irgi matyt Microsoft specialiai daro, kad jų naršyklę pasirinkt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas