Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Juokas pro ašaras: „Intel” išsityčiojo iš „Apple” kompiuterių, o ekspertai tai vadina panikos priepuoliu

Juokas pro ašaras: „Intel” išsityčiojo iš „Apple” kompiuterių, o ekspertai tai vadina panikos priepuoliu

Dainius Martinkus

2021-03-19, 09:30

Technologijų pasaulyje tarp gamintojų visada vyksta nuožmi konkurencija, tačiau, kad karas persikeltų net ir į „YouTube“ erdvę, pastaruoju metu nutinka retai. Kažkodėl taikiniu dažniausiai pasirenkama „Apple“, kurios gaminių trūkumus bandoma pateikti iš visų kampų. Pirma tai darė „Samsung“, o po ilgos petraukos pasijuokti iš „MacBook“ kompiuterių nusprendė „Intel“. Toks elgesys technologijų rinkoje geriau žinomas kaip trolininimas.

intel-apple_1

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Intel“ savo „YouTube“ kanale patalpino krūvą trumpų vaizdo klipų, kuriuose lygina „Intel“ procesorius turinčius „Windows” kompiuterius su ir „MacBook“. Kaip ir galima tikėtis, juose vaizduojamas pranašumas tikrai nėra „MacBook“ naudai. Tiesa, turime pripažinti, kad kai kuriuose apektuose tikrai yra tiesos.

Pavyzdžiui šis filmukas, parodantis, kad kompiuteriuose, kad vartotojai turi labai didelę „Windows“ bei „Intel“ procesoriaus duetą turinčių kompiuterių pasirinkimo įvairovę, kadangi šiuos kompiuterius daug skirtingų gamintojų gamina. Na, o „MacBook“ kompiuterius gamina tik viena vienintelė „Apple“, tad reikia tenkintis tuo, ką ji siūlo.

Šiam reikalui buvo nusamdytas žymus Holivudo aktorius Justin Long, kuris jau yra filmavęsis panašiuosiuose reklaminiuose filmukuose. Ironiška - praėjusį kartą jis buvo „Apple“ pusėje. Aktorius reklamose save vadina tik paprastu vyruku, kuris lygina įprastus kompiuterius su „MacBook“ įrenginiais.

Pavyzdžiu pateikiama funkcionalumo įvairovė. Kompiuteriai su „Intel“ procesoriais gali būti multifunkciniais įrenginiais, atstojančiai tiek kompiuterį, tiek planšetę. Na, o „MacBook“ gali būti tik „MacBook“ - norint daugiau funkcionalumo reikės pirkti daugiau įrenginių iš „Apple“, pavyzdžiui, „iPad”.

Šiuose linksmuose filmukuose taip pat pabrėžiama, galimybė vienu metu prijungti prie kompiuterio net iki 3 skirtingų monitorių vienu metu. Prie „MacBook“ tuo metu galima prijungti vos vieną išorinį monitorių. Nors ši funkcija labiau aktuali patyrusiems vartotojams, tikrai bus nemažai žmonių, kurie ją įvertins. Taip pat reikia nepamiršti, kad kompiuteriuose su „Intel“ procesoriais pirkėjai turi daugiau pasirinkimo dizaino bei technologine prasme, kitaip nei „MacBook“ atveju.

Žinoma, „Intel“ jokiu būdu negalėjo praleisti progos ir užmynė ant „Apple“ žaizdos - kompiuterinių žaidimų. Dauguma šiuolaikinių žaidimų yra tik pritaikyti kompiuteriams su „Windows“ OS, o štai „Apple“ dažnu atveju lieka pamiršta.

Vis dėlto žvelgiant į šią „Intel” ataką labai svarbu atkreipti dėmesį į kontekstą. Dar praėjusiais metais „Apple” paskelbė ateityje savo kompiuteriuose nebediegsianti „Intel” lustų ir juos pakeisianti savo sukurtais „M” serijos procesoriais. Pirmieji bendrovės kompiuteriai su su silpniausiu „M1” lustu demonstruoja žadą atimančią galią ir energetinį efektyvumą, o juose panaudotos technologijos laikomos kompiuterijos ateitimi.

Natūralu, kad ant laurų daugelį metų miegujusi „Intel” pastaruoju metu jaučia labai didelį pavojų, kadangi nuo konkurentų pradėjo smarkiai atsilikti, o jos vystomos technologijos priešininkų pasivyti neleis dar mažiausiai kelerius metus. Šiomis reklamomis mikroschemų milžinė tik dar kartą įrodo esanti labai įbauginta bei įsprausta į kampą.

Tačiau tai tikrai nėra paskutinis išsišokimas - „Intel“ ir „Apple“ ateityje dar tikrai surems ginklus. „Intel“ surengtame kompanijos susinkime vadovybė išsakė savo mintis, kad įmonės pagrindinis tikslas - pasiūlyti geresnę ekosistemą asmeninių kompiuterių rinkoje, nei tai daro kompanija iš Kupertino, kurią „Intel“ skambiai vadina „gyvenimo būdo įmone“.

Kaip žinome, dabartinis „Intel“ generalinis direktorius Bob Swan palieka savo postą, o naujuoju generaliniu direktoriumi turėtų tapti Pat Gelsinger, kuris optimistiškai ir be pagrindo tikina, kad „Intel“ gaminamos mikroschemos geresnės nei „Apple“. Na, mums belieka stebėti, kaip baigsis šis nuotaikingas karas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas