Jūsų pamėgtos programėlės atkeliauja ir į kompiuterius: „Microsoft“ pagaliau išleido bene laukiamiausią „Windows“ atnaujinimą

Daugelis tikėjosi, jog „Windows 11“ jau su pirmuoju leidimu pasiūlys ir „Android“ programėlių palaikymą, kuris buvo anonsuotas gerokai anksčiau. Deja, tačiau ši galimybė vartotojams nebuvo pasiekiama iki šiol.

Jūsų pamėgtos programėlės atkeliauja ir į kompiuterius: „Microsoft“ pagaliau išleido bene laukiamiausią „Windows“ atnaujinimą

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ pagaliau pasidalino geromis naujienomis – „Android“ aplikacijų palaikymas atkeliauja į „Windows 11“ operacinę sistemą ir jau dabar bus prieinama 21 šalyje. Naujasis naujinys leis naudotis tam tikromis mūsų pamėgtomis programėlėmis, kurias galima atsisiųsti iš „Microsoft Store“ parduotuvės.

Pranešama, jog norint išbandyti šią naujovę, kompiuteris turi turėti mažiausiai 8 GB operatyviosios (RAM) atminties, SSD, ne senesnį kaip aštuntos kartos „Intel Core i3“ procesorių bei įjungtą „Virtual Machine Platform“ galimybę.

Norėdami išbandyti šią galimybę, jūs turite keliauti į „Microsoft Store“ ir ten susirasti „Amazon Appstore“ programą bei įsidiegti „Windows Subsystem for Android“. Kai ši procedūra bus atlikta, belieka atsidaryti „Amazon Appstore“, prisijungti su „Amazon“ paskyra ir jau galėsite peržiūrėti ir įsidiegti palaikomas programėles. Tiesa, šiuo metu palaikomų aplikacijų skaičius yra ganėtinai ribotas.

Skelbiama, jog ši galimybė jau yra prieinama Andoroje, Austrijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Gibraltare, Gernsi, Airijoje, Meno salose, Italijoje, Japonijoje, Džersyje, Lichtenšteine, Liuksemburge, Monake, San Marine, Ispanijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV bei Vatikane.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas