Ketinantys įsigyti SSD diskus – turėtų paskubėti: „Samsung“ skelbia apie artėjantį kainų kėlimą, reaguoti turėtų daugelis

Jei atidėliojate naujo SSD disko įsigijimą, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę tai padaryti iki metų pabaigos, ypač jei žvelgiate į „Samsung“ modelį, nes bendrovė, kaip pranešama, nuo šiol padidins savo NAND atminties kainas.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Ketinantys įsigyti SSD diskus – turėtų paskubėti: „Samsung“ skelbia apie artėjantį kainų kėlimą, reaguoti turėtų daugelis

Gali būti, kad NAND atmintis pasiekė dugną, nes visi pagrindiniai gamintojai, išskyrus galbūt YMTC, sumažino gamybą, kad pabandytų padidinti kainas, tačiau kol kas atrodo, kad niekas nepasikeitė.

Nepaisant to, „UDN News“ iš Taivano teigia, kad „Samsung“ ruošiasi iki 2024 m. vidurio didinti savo NAND produktų kainas po 20 proc. per ketvirtį.

Tiesa, tai suteikia „Samsung“ tik maždaug du su puse ketvirčio kainoms didinti, tačiau tai potencialiai yra trys padidinimai po 20 proc. Pranešama, kad šį ketvirtį „Samsung“ jau padidino NAND silicio plokšių kainas 10-20 proc., o tai, pasak „TrendForce“, turėjo įtakos įmonių SSD diskų kainoms, kurios jau padidėjo 5-10 proc.

„TrendForce“ prognozuoja, kad iki metų pabaigos vartotojiškų SSD diskų kainos padidės 8-13 procentų, o tai gali atrodyti nedaug, tačiau jei kainos didės dar porą ketvirčių, netolimoje ateityje galime sulaukti 30-40 procentų brangesnių SSD diskų. Todėl verta stebėti SSD kainų pokyčius, nes tikėtina, kad „Samsung“ konkurentai paseks šiuo pavyzdžiu ir taip pat padidins NAND atminties kainas, o tai turės įtakos platesnei rinkai.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas