Kinai nepaliauja stebinę: naujasis „RZBOX“ mini kompiuteris taps pirmuoju su tokiu „AMD Ryzen“ procesoriumi

Kinai nepaliauja stebinę: naujasis „RZBOX“ mini kompiuteris taps pirmuoju su tokiu „AMD Ryzen“ procesoriumi

Kinijos kompanija „Chuwi“ nėra pats didžiausias vardas kompiuterių rinkoje, tačiau ši bendrovė turėtų būti puikiai žinoma tiems, kurie ieško pigesnių įrenginių arba dažnai apsiperka kiniškose parduotuvėse. Ši bendrovė visai neseniai pristatė ir naują mini kompiuterį, kuris turėtų sulaukti daugelio dėmesio ne tik dėl puikaus dizaino, bet ir akį traukiančių specifikacijų.

Naujasis „RZBOX“ mini kompiuteris buvo pristatytas visai neseniai, o jau dabar jį rezervuoti gali visi norintys. Paspaudę čia Jūs galėsite labai paprastai ne tik patekti tarp tų, kurie pirmieji gaus geriausią pasiūlymą įsigyti naująjį „Chuwi“ sukurtą mini kompiuterį, bet taip pat ir dalyvausite loterijoje. Pastarosios metu, kompanijos atstovai išrinks dešimt laimingųjų, kurie naująjį „Chuwi RZBOX“ gaus visiškai nemokamai. Pažvelkime ir į patį produktą.

Visų pirma, naujasis „RZBOX“ taps pirmuoju tokio tipo kompiuteriu, kuris veiks su „AMD Ryzen 9 4900H“ procesoriumi. Negana to, tikėtina, jog šio produkto kaina sieks mažiau nei 430 eurų, kas reiškia, kad už pakankamai nedidelę pinigų sumą jūs galėsite mėgautis puikiu kompiuteriu, o taip pat ir žaidimais jame.

Šio mini kompiuterio korpusas pagamintas iš metalo ir kaip galime matyti iš tekste esančių nuotraukų – atrodo išties solidžiai. Priekinėje „RZBOX“ dalyje rasime įjungimo mygtuką ir pagrindines jungtis. Kaip atskleidžia pats gamintojas, įrenginio korpuso dydis sieks vos 18,8 cm x 17,8 cm, kas puikiai iliustruoja koks kompaktiškas šis produktas. Nesunku suprasti, kad jį be problemų bus galima transportuoti, o taip pat užims labai nedaug vietos ant jūsų darbo ar mokslų stalo.

Kaip jau minėjome, „RZBOX“ veiks su „AMD Ryzen 9 4900H“ procesoriumi, o taip pat turės ir „Radeon Vega 8“ vaizdo plokšte. Pastarosios veikimas, daugelyje sintetinių testų, yra įvertinimas tarp geriausių tokio tipo įrenginių. Šis mini kompiuteris taip pat turės DDR4 operatyviosios (RAM) atmintines iki 16 GB, o Jūsų failai nuguls 512 GB NVMe SSD vidinėje talpykloje. Verta paminėti ir tai, jog „Chuwi“ pasirūpino ir šio įrenginio ilgaamžiškumu – tai reiškia, kad jūs galėsite atnaujinti atmintines, jas pakeisdami kitomis, o tai leis jums turėti iki 32 GB RAM bei net iki 5 TB vidinės atminties.

Kaip jau minėjome, tai itin kompaktiškas produktas, kuris savo dydžiu yra tik neženkliai didesnis už išmanųjį telefoną. Nepaisant to, „RZBOX“ jums pasiūlys ir gausybę jungčių – priekinėje dalyje rasime ausinių, mikrofono bei USB-C 2.0 ir USB 2.0 jungtis, o nugarėlėje – HDMI jungtis, VGA bei monitoriaus įvadus, o taip pat ir dar keturios USB bei dvi LAN jungtys.

Nors oficiali kaina išlieka ir nežinoma, tačiau bazinis modelis turėtų būti įvertinas vos 430 eurų. Naujasis „Chuwi“ produktas neabejotinai pretenduoja į vieną geriausių kainos ir kokybės santykių turinčio mini kompiuterio titulą, o jį įsigyti netrukus galėsite ir Jūs. Kaip rašėme šio teksto pradžioje, paspaudę šią nuorodą jūs galėsite ne tik užsiprenumeruoti bei gauti informaciją apie „RZBOX“ prekybos pradžią, bet ir dalyvauti loterijoje, kurios metu dešimt laimingųjų šią naujieną gaus visiškai nemokamai.

Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas