„MacBook Air“ kitąmet sulauks didelių pokyčių: aiškėja kas gali pasikeisti kitąmet

„MacBook Air“ kitąmet sulauks didelių pokyčių: aiškėja kas gali pasikeisti kitąmet

Leonardas Sindaravičius

Vos prieš savaitę „Apple“ pristatė naujuosius „MacBook Pro“ su itin našiais „M1 Pro“ bei „M1 Max“ lustų rinkiniais - šios procesorių sistemos yra žymiai galingesnės už pernai pristatytus „M1“. Tačiau tikėtina, jog Silicio Slėnio legenda nesnaudžia ir jau ruošia antrąją savo pačios sukurtų „ARM“ pagrindo procesorių kartą - „M2“. Pasak informacijos nutekintojų, pirmasis kompanijos įrenginys su „M2“ bus 2022-ųjų „MacBook Air“.

Nors atrodo logiška manyti, jog „M2“ bus dar galingesnis už „M1 Pro“ ir „M1 Max“, šių procesorių situacija gali būti kiek kitokia, ypač turint omenyje „MacBook Air“ vartotoją - tai dažniausiai žmonės, nesiekiantys maksimalaus pranašumo ar aukštos specifikacijos, tai vartotojai, ieškantys patikimo prietaiso kasdieniam naudojimui. Tai nereiškia, kad jis turėtų būti silpnas, žinant kokios sėkmės sulaukė „M1“ aprūpintas „Air“.

Apple-MacBook-Air-2022-1024x575

Informuotojų duomenimis, 2022-ųjų „MacBook Air“ neturės aktyvaus aušinimo, t.y. ventiliatorių - toks faktas sufleruoja būsimą procesorių efektyvumą ir žemą veikimo temperatūrą. Taip pat tikėtina, jog kadaise buvęs ploniausias pasaulyje kompiuteris atsikratys ikoniškos smailėjančios formos. Ją pakeis tolygus korpusas, panašus į ankstenės kartos „MacBook Pro“ modelius, tačiau plonesnis ir lengvesnis.

Ekranui pagaliau bus suteikta mini-LED technologija (tokia pat, kokią turės naujos kartos „MacBook Pro“). Taip pat 2022-ųjų „Air“ turės „USB Type-C“ jungtis bei 30W galios „MagSafe“ įkrovimo jungtį, pilno dydžio funkcinius mygtukus, o prie kompiuterio bus galima prijungti kelis išorinius ekranus vienu metu. Taip pat turint omenyje „MacBook Air“ vartotoją, sklando gandai, jog naujieji modeliai spalvų gama prilygs 24 colių „iMac“ stacionariesiems kompiuteriams ir taip pat kaip ant pastarųjų, ekrano rėmelis bus pakeistas iš juodo į baltą. Naujo įrenginio debiutą tikimasi išvysti ateinančių metų pavasarį.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Wissen

Tikiuosis i macbook air nepadarys išpjovu durnu:/ nes ko daugiau tikėtis, jei jau padare ant macbook pro...

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas