„Microsoft“ gali atnaujinti dar vieną legendinę programėlę: keisis ne tik dizainas, bet ir suteikiamos galimybės

„Microsoft“ gali atnaujinti dar vieną legendinę programėlę: keisis ne tik dizainas, bet ir suteikiamos galimybės

Lukas Snarskis

Birželio mėnesį, JAV milžinė „Microsoft“, pademonstravo naująją „Windows“ operacinės sistemos versiją. Praėjus keturiems mėnesiams – pagaliau baigtas daugelio laukimas. Jau dabar naujoji „Windows 11“ yra prieinama daugeliui, kurie turi su šia platformos versija suderinamus kompiuterius.

Kartu su naująja operacinės sistemos versija buvo atnaujintos ir kai kurios jai skirtos programėlės – tokios kaip „Paint“, „Photos“ ar laikrodžio aplikacija. Jau kuris laikas kalbama, jog „Microsoft“ ketina atnaujinti ir daugiau su „Windows 11“ susijusių programų, o dabar aiškėja ir daugiau detalių.

Notepad

Vienas iš „Microsoft“ netyčia atskleidė, jog bendrovė ketina atnaujinti „Notepad“ programėlę, kuri naudojama naujoje operacinės sistemos versijoje. Nuotraukos su atnaujintu aplikacijos dizainu pasklido socialiniame tinkle „Twitter“, kuriomis pasidalino „FireCube“ slapyvardžiu žinomas asmuo.

Nesunku pastebėti, jog atnaujinta „Notepad“ versija turės gerokai supaprastintą pagrindinį meniu, kuris dabar turės gerokai mažiau opcijų. Kiek pakeistas ir aplikacijos dizainas. Labiausiai tai išduoda užapvalinti programos lango kraštai, kas jau tapo skiriamuoju „Windows 11“ platformos versijos elementu. Iš nuotraukų galima matyti, jog „Microsoft“ leis koreguoti ir „Notepad“ programėlės dizainą.

Notepad-2

Galimas variantas, jog „Microsoft“ naujoje programėlės versijoje atliko ne tik dizaino ar struktūrinius pakeitimus. Viena iš nuotraukų atskleidžia, kad aplikacijoje gali atsirasti ir naujų funkcijų, kurios leistų pasirinkti kaip atvaizduojamas programos lange pateikiamas tekstas. Deja, tačiau tokie atnaujinimai dar nėra patvirtinti oficialiai.

Kol kas išlieka neaišku kada „Microsoft“ gali pristatyti naująją „Notepad“ versiją. Reikėtų neatmesti varianto, jog tokie pasikeitimai gali taip ir nepasiekti šios aplikacijos, kas nebūtų visiška naujiena, kalbant apie „Microsoft“.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Gintaras

Seniai būtų laikas atnaujinti programas, labiausiai norėjau, kad atnaujintų paint, bet nuvylė, kad nėra layer sistemos ... Notepad irgi galėtų padaryt funkcijų ar tai kažkokių žymeklių pridėt :))

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas