„Microsoft“ gali džiaugtis: „Windows 11“ dar neišleista, bet jau tampa populiari tarp daugelio

„Microsoft“ gali džiaugtis: „Windows 11“ dar neišleista, bet jau tampa populiari tarp daugelio

Ina Jonaitienė

2021-07-30, 13:05

„Windows“ kompiuterių savininkų laukia reikšmingiausias per pastaruosius šešerius metus įvykis – naujoji operacinė sistema „Windows 11“ ir dar sklandesnis darbas kompiuteriu. Be kosmetinių dizaino patobulinimų ji bus dar spartesnė nei jos pirmtakė. Panašu, kad tai patinka ir daugeliui „Windows“ kompiuterių savininkų.

Naujoji „Windows“ ataskaita atskleidė, kad „Windows 11“ operacinę sistemą jau naudoja tikrai nemažai žmonių. Pranešama, kad naujoji „Microsoft“ platformos versija jau dabar veikia maždaug 1 proc. naudotojų kompiuteriuose.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Windows-11-naudojimas

Tokios naujienos atkeliauja iš „Windows Store“ programų ir žaidimų tinklo „AdDuplex“. „AdDuplex“ pasidalijo informacija apie „Windows“ naudojimo statistiką. Norime priminti, kad duomenys yra pagrįsti informacija, surinkta iš maždaug 5000 programų, naudojančių „AdDuplex SDK 2“ arba naujesnę versiją, o tyrimo rezultatai paskelbti remiantis informacija iki liepos 26 dienos.

Šiuo metu naujausią operacinę sistemą tiksliai naudoja 0,9 proc. „AdDuplex“ apklaustų asmeninių kompiuterių savininkų. Ataskaitoje taip pat pridurta, kad vis dar yra 0,2 proc. sistemų, naudojančių „Windows 10 Insider“ versiją, kuri gali būti paremta „21H2“ serija. Šis skaičius yra tikrai mažas dėl labai riboto „21H2“ versijos prieinamumo. „AdDuplex“ taip pat pažymėjo, kaip greitai buvo diegiamos naujesnės „Windows“ versijos.

Windows-11-1

Paskutinė „Windows“ naudojimo ataskaita buvo paviešinta dar balandžio mėnesį ir tuomet nustatyta, kad „Windows 10“ versija 2004 vis dar yra populiariausia operacinės sistemos versija. Kaip žinoma, reikalavimai, norint įdiegti „Windows 11“ savo kompiuteryje, gerokai padidėjo, todėl tai padaryti nėra visiškai paprasta. Dabar mažiau asmeninių kompiuterių galės atnaujinti į naujausią versiją.

Visai neseniai, „Microsoft“ pakeitė visą atnaujinimo procesą. Nebėra priverstinių atnaujinimų vartotojams, nebent naudojote tokią versiją, kuriai jau yra nutrauktas palaikymas. „21H1“ versija gali būti šiek tiek greitesnė nei ankstesniais metais.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas