„Microsoft“ jus paliks ant ledo: „Windows 11“ nepalaikomuose kompiuteriuose veiks, bet jums tai nepatiks

„Microsoft“ jus paliks ant ledo: „Windows 11“ nepalaikomuose kompiuteriuose veiks, bet jums tai nepatiks

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-10-18, 01:13

JAV kompanija „Microsoft“ ir toliau intensyviai ruošiasi naujosios „Windows 11“ operacinės sistemos išleidimui. Prieš keletą dienų, bendrovė išleido naują platformos versiją, kuri skirta beta versijos testuotojams ir programėlių kūrėjams. Kartu su šiuo atnaujinimu, „Microsoft“ atstovai paskelbė ir svarbios informacijos, kuri turėtų būti aktuali tiems, kurie svarsto ateityje pereiti prie naujosios „Win“ versijos.

Windows-11_2021-06-28-224032_vdtx

„Microsoft“ išplatino ir išplėstą procesorių sąrašą, kurie palaikys naująją „Windows 11“ operacinės sistemos versiją. Tiesa, šįsyk sąrašą papildė vos vienas lustas – tai „Core i7-782HQ Kabe Lake“, o tarp palaikančių procesorių neatsirado nei vieno „AMD Ryzen“ produkto. Tuo pačiu, paaiškėjo ir dar įdomesnių detalių, kurios susijusios su naujosios platformos naudojimu, įrenginiuose, kurie neįtraukti į oficialiai palaikomų sąrašą.

Paaiškėjo, kad „Microsoft“ suteiks galimybę naudotis „Windows 11“ operacine sistema ir tiems, kurių turime kompiuteriai nepatinka tarp palaikomų, tačiau visame tame yra viena gudrybė. Vartotojai, kurie nuspręs įdiegti „Win“ į tokį įrenginį, gaus pranešimus apie tai, jog jų operacinė sistema nėra palaikoma.

Windows-11-1

Tai reiškia, jog tokie kompiuteriai negaus jokių „Windows 11“ atnaujinimų, įskaitant ir saugumo papildinius. „Microsoft“ patikslino, kad naudojantis šia operacinės sistemos versija kompiuteriuose, kurie nėra palaikomi, vartotojai negaus net ir kritines saugumo spragas ištaisančių atnaujinimų. Akivaizdu, jog kompanijos atstovai neketina suteikti jokios pagalbos vartotojams, kurie pasirinks tokį kelią.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Gintaras

Daugumai eilinių žmonių iš vis nepatinka OS atnaujinimai, todėl dauguma liks prie to, ką šiuo metu naudoja.

As

nelabai supratau apie ryzen, nes oficialioj microsoft svetainej raso kad palaiko absoliuciai visus ryzen processorius

Guest

Na kodėl nepatiks? Kai kuriems tai nukris problema kaip išjungti Windows update tarnybą. Nes po jų gali tekti ilgai aiškintis kodėl kažkas veikia ne taip. Štai ne per seniausiai po atnaujinimo dingo kompiuteryje garsas. O kalta buvo jo tvarkyklės atnaujinimas, kuris tam kompiuteriui netiko.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas