„Microsoft“ keis „Windows“ atnaujinimų politiką: naujiniai pasieks rečiau, tačiau tai turi ir privalumų

„Microsoft“ keis „Windows“ atnaujinimų politiką: naujiniai pasieks rečiau, tačiau tai turi ir privalumų

Lukas Snarskis

2021-07-11, 11:10

Nors tikimasi, kad „Windows 11" visame pasaulyje bus pradėta naudoti vėliau šiais metais, „Microsoft" atskleidė įdomios informacijos apie naujosios operacinės sistemos versijos atnaujinimo ciklą, dar prieš oficialų platformos išleidimą.

Remiantis "IndianExpress" pranešimu, Amerikos technologijų milžinė pažadėjo, kad naujoji operacinė sistema „Windows 11" kasmet gaus po vieną versijos atnaujinimą. Pastebėtina, kad tai yra mažiau nei dvi didelės programinės įrangos versijos, kurias bendrovė kasmet išleisdavo „Windows 10". Kitaip tariant, „Windows 11" bus atnaujinama vis rečiau, palyginti su dabartine OS versija, nors tai gali lemti ir mažesnį klaidų skaičių kiekviename atnaujinime.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Windows_11_pagr

Be to „Windows 11" atnaujinimai gali būti pateikiami kartu su naujais „Windows 10" atnaujinimais kiekvienų metų rudenį. „Microsoft" taip pat pridūrė, kad kiekvieną „Windows 11 Pro", „Windows 11 Pro Education", „Windows 11 Pro for Workstations" ir „Windows 10 Home" versiją palaikys 24 mėnesius po pirmojo išleidimo. Tačiau pasibaigus šiam dvejų metų laikotarpiui, naudotojai turės atsinaujinti, kad ir toliau gautų daugiau saugumo atnaujinimų. Kita vertus, „Windows 11 Enterprise", „Windows 11 Education" ir „Windows 11 IoT Enterprise" palaikymo laikotarpis truks 36 mėnesius.

Įdomu ir tai, kad „Microsoft" kol kas ir toliau palaikys „Windows 10" ir pažadėjo dar 18 mėnesių teikti „Windows 10 Pro", „Windows 10 Pro Education", „Windows 10 Pro for Workstations" ir „Windows 10 Home" palaikymą.

Windows-11_2021-07-08-065111_lyjp

Priminsime, jog vienas didžiausių naujosios versijos pasikeitimų, neabejotinai yra tai, jog „Windows 11“ naudos tik 64 bitų architektūrą. Pranešama, kad „Microsoft“ neketina išleisti 32 bitų versijos, tačiau pažymima, kad tokio tipo programinė įranga vis tiek bus palaikoma. Akivaizdu, jog norint atsinaujinti į šią operacinės sistemos versiją reikės kiek galingesnio kompiuterio nei anksčiau, tačiau toks gamintojo žingsnis turėtų būti puikiai suprantamas.

Nors naujojo „Windows“ versija oficialiai bus prieinama tik prieš didžiąsias metų šventes, tačiau mes jau išbandėme šią platformą, kuomet internete pasirodė nutekėjusi versija. Pirmuosius įspūdžius galite skaityti čia, o komentaruose pasidalinkite mintimis ar ketinate atsinaujinti į „Windows 11“. Kodėl?

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas