„Microsoft“ netrukus pradės ruošti ir „Windows 12“: darbai gali prasidėti dar kovą, tačiau mums dar teks palaukti

„Microsoft“ netrukus pradės ruošti ir „Windows 12“: darbai gali prasidėti dar kovą, tačiau mums dar teks palaukti

Lukas Snarskis

Praėjusiais metais „Microsoft“ visus nudžiugino išleisdama naująją „Windows“ operacinės sistemos versiją, kuri dabar yra prieinama daugeliui. „Windows 11“ atnešė nemažai naujovių, tačiau jau dabar pasirodo pranešimų ir apie naujesnę versiją.

Internete jau pasirodė pirmieji pranešimai, jog JAV technologijų milžinė netrukus turėtų pradėti dirbti ties „Windows 12“ operacinės sistemos versija. Tikimasi, kad šios platformos kūrimo procesas prasidės jau šį mėnesį, tačiau tai nereiškia, jog ji bus išleista labai greitai. Dažniausiai, tokie procesai, gali trukti ne vienerius metus.

Windows_11

Deja, tačiau bent jau kol kas daugiau informacijos apie tai nėra pateikiama. Nėra žinoma nei kokie „Microsoft“ planai su naująja versija, nei kada ji galėtų pasirodyti, nei kokias naujoves galėtų pasiūlyti.

Priminsime, jog praėjusių metų pabaigoje pasirodžiusi „Windows 11“ operacinės sistemos versija sulaukė nevienareikšmiškų reakcijų. Internautai negailėjo ir ganėtinai kritiškų žodžių, o daugiausiai jų kilo dėl techninės įrangos reikalavimų.

„Windows 11“ reikalingas patikimos platformos modulis (TPM 2.0), kuris neleidžia senesniems nei 2018 m. kompiuteriams gauti „Windows 11“ atnaujinimų, nebent naudotojas imsis įvairių apėjimų. Tačiau mažą susidomėjimą gali lemti ir pasikeitimai, kurie nepatinka daugeliui vartotojų.

Windows-11_2021-11-19-094708_vxav

„Microsoft“ yra sukūrusi platformą, kurioje vartotojai gali palikti savo atsiliepimus apie „Windows 11“ operacinę sistemą, o šiandien siūlome pažvelgti į dešimt dalykų, kuriuos norėtų pakeisti šios platformos naudotojai:

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas