„Microsoft“ sulaukė dar vieno smūgio: naujos galimybės nepadeda, „Edge“ naršyklės populiarumas ir toliau blėsta

Kalbant apie kompiuterių naršykles, pirmiausia reikėtų pradėti nuo „Internet Explorer“, kuri dažnai buvo vadinama naršykle, kuri skirta atsisiųsti kitas interneto naršykles. Dabar ji jau yra iškeliavusi į užmarštį, o populiariausia naršykle jau ne vienerius metus yra „Google“ produktas.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Microsoft“ sulaukė dar vieno smūgio: naujos galimybės nepadeda, „Edge“ naršyklės populiarumas ir toliau blėsta

Analitinis portalas „Statcounter“ paskelbė balandžio mėnesio staliniams ir mobiliesiems įrenginiams skirtų naršyklių reitingą. Kaip paaiškėjo, naujų dirbtinio intelekto funkcijų ir kitų „Edge“ naujovių įdiegimas nepadėjo „Microsoft“ padidinti programos auditorijos.

„Apple Safari“ reitinge pakilo į antrąją poziciją nepaisant to, kad yra susieta su viena platforma – ji užėmė 11,87 proc. rinkos (+0,95 proc. per mėnesį). „Microsoft Edge“ dabar atsidūrė trečioje vietoje su 11 proc. (-0,15 proc.) dalimi.

Ketvirtą ir penktą vietas užėmė „Firefox“ (5,65 proc.; – 0,82 proc.) ir „Opera” (3,09 proc.; – 0,08 proc.). Lyderis, kaip ir anksčiau, yra Google Chrome – 66,13 proc. stalinių kompiuterių rinkos (+0,36 proc.).

Tuo tarpu mobiliojo ryšio segmente situacija per mėnesį nepasikeitė. „Chrome“ ir „Safari“ vis dar užima beveik 90 proc., o „Samsung Internet“ ir „Opera“ sugebėjo „patraukti“ atitinkamai tik 4,8 ir 2 proc. Dar 1,17 proc. rinkos užėmė mažiau populiari UC Browser.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas