„Microsoft“ susidūrė su netikėtomis problemomis: naujoji „Windows“ paslauga sulaukė per didelio susidomėjimo

„Microsoft“ susidūrė su netikėtomis problemomis: naujoji „Windows“ paslauga sulaukė per didelio susidomėjimo

Prieš keletą dienų „Microsoft“ paskelbė apie „Windows 365“ prenumeratos prieinamumą. Ši paslauga leidžia įmonėms saugiai naudotis „Windows“ platforma, nes operacinė sistema vartotojus pasiekia iš JAV bendrovės serverių. Tai iš esmės reiškia, kad darbuotojams nereikia specialios aparatinės įrangos ir jie gali tiesiog užsiregistruoti į šią platformą ir pradėti ja naudotis.

JAV technologijų įmonė taip pat paskelbė, kad plečia savo programą „App Assure“, kad ji apimtų ir „Windows 365“, taip siekdama užtikrinti, kad pereinant prie šios paslaugos organizacijos nesusidurtų su programų suderinamumo problemomis.

Pradėdama vykdyti programą, „Microsoft“ pradėjo nemokamus bandomuosius programos bandymus, tačiau dabar nusprendė ją sustabdyti dėl pajėgumo problemų. „Windows 365“ platformos valdymo direktorius Skotas Mančesteris pažymėjo, kad bendrovė sulaukė "neįtikėtino atsako" į savo naujausią pasiūlymą, kurio pajėgumai jau visiškai išnaudoti.

Būtent tai ir lėmė, jog „Windows 365“ platformos bandymai yra stabdomi, kol „Microsoft“ sugebės išspręsti dabartines problemas. Naujoji „Windows 365“ prenumerata turės dvi skirtingas versijas: įmonių arba verslo. Kainų planai prasideda nuo 20 JAV dolerių vartotojui per mėnesį už 1 vCPU, 2 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB atminties. Norintiems gerokai daugiau resursų – už 162 JAV doleriais vartotojui per mėnesį bus suteikiama 8 vCPU, 32 GB RAM ir 512 GB atminties.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas