„Microsoft“ tai tikrai nepatiko: siekia pašalinti nutekėjusią „Windows 11“ versiją iš interneto

Pastarosios savaitės – itin įtemptos „Microsoft“ kompanijai, kuri jau už kelių dienų pristatys naująją „Windows“ operacinės sistemos versiją. Kaip žinia, praėjusią savaitę internete pasirodė failas, kuris leidžia į savo kompiuterį įdiegti dar neišleistą „Windows 11“ platformos versiją, o tai, žinoma, sukėlė gausybę kalbų internete.

Praėjusią savaitę internetinėje erdvėje išplito įvairiausios nuotraukos bei komentarai apie dar neišleistą „Windows 11“ operacinės sistemos versiją. Žinoma, pagrindinė to priežastis – į viešąją erdvę nutekėjęs instaliacijos failas. Tai neabejotinai nepatiko „Microsoft“ atstovams, kurie to tikrai neplanavo ir dabar bando pašalinti visas įmanomas nuorodas, kur būtų galima atsiųsti šią platformą.

Internete pasirodė informacija, jog „Microsoft“ kreipėsi į „Google“ dėl autorinių teisių pažeidimo ir siekia, jog tam tikrose regionuose būtų pašalinti paieškos rezultatai, leidžiantys atsiųsti dar neišleistą „Windows“ versiją. Šis pareiškimas pateiktas Japonijoje, o įdomiausia tai, jog jis iš esmės dar kartą patvirtina naujosios „Microsoft“ operacinės sistemos pavadinimą. Kompanijos atstovų pareiškime bent du kartus paminėtas „Windows 11“ pavadinimas.

Tokia informacija patvirtina ne tik naujosios „Windows“ versijos pavadinimą, bet ir tai, jog tai išties buvo „Windows 11“. Būtent po šio failo pasirodymo internetinėje erdvėje užvirė įvairiausios diskusijos bei komentarai apie naująją versiją. Teigiama, jog instaliacijos procesas buvo itin paprastas ir užtruko maždaug 5 minutes, o vaizdus iš naujosios „Windows“ versijos galite matyti šiame tekste. Nesunku pastebėti ir tai, jog naujoji „Microsoft“ platformos versija išsiskiria šviesiomis spalvomis.

Primename, kad „Microsoft“ spaudos konferencija bus transliuojama internetu, o tai įvyks jau birželio 24 dieną, šeštadienį, 18:00 val. Lietuvos laiku. Visą informaciją iš šio renginio Jūs rasite ir mūsų portale.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas