Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Monitorių pardavimai didėja, tačiau gamintojai susiduria su labai didele problema

Monitorių pardavimai didėja, tačiau gamintojai susiduria su labai didele problema

MiTech.lt

2021-05-13, 16:20

Pastarieji metai visame pasaulyje yra visiškai kitokie nei daugelis mūsų yra įpratę. Daugeliui teko keisti įprastinį darbo ritmą, atsisakyti arba smarkiai sumažinti keliones, o daugybę nepatogumų patiria ir technologijų kompanijos. Niekam ne paslaptis, jog pasaulyje juntamas įvairių komponentų trūkumas.

Žaidimų gerbėjai puikiai žino, kad nemažai problemų turi „Sony“ ir „Microsoft“, kurios praėjusiais metais išleido naujos kartos žaidimų kompiuterius, tačiau juos įsigyti yra neįtikėtinai sunku net ir dabar. Ir tai tikrai yra ne vienintelis segmentas, kuris patiria nemažai problemų.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

HIsBliO1pl8X1TsM

„Trendforce“ pateikia duomenis apie esamą monitorių rinkos būklę. 2020 metais monitorių pardavimai pasiekė 140 mln. vienetų ir tai yra 8,6 % didėjimas, didžiausias per 10 metų. Pirmame 2021 metų ketvirtyje monitorių pardavimai augo net 34,1 % lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Per visus 2021 metus turėtų būti parduota 149,5 mln. monitorių, o tai būtų 7,3 % didėjimas lyginant su 2020 metais. Žaidėjams skirti monitoriai atsiriekia 17,3 % visos monitorių rinkos ir yra vienas geidžiamiausių pirkinių karantino laikotarpiu, kai visi labai daug laiko praleidžia namuose.

young-dangerous-hacker-breaks-down-government-services-by-downloading-sensitive-data-activating-viruses-man-uses-laptop-computer-with-many-monitors

Prognozuojama, kad monitorių gamintojams teks savo produktų kanas didinsi jau artimiausiu metu. Tai yra 2021 metų antrame ketvirtyje. Kainų didėjimą iššaukia jau kurį laiką brangstančios panelės ir kiti komponentai. Be to, išaugus paklausai nebeužtikrinamas šių komponentų stabilus tiekimas, o ten kur trūkumai iš karto didėja kainos. Kai kurie monitorių gamintojai gali netgi patirti nuostolių 2021 metų antrame ketvirtyje, nes panelių kainos didėja beveik 9 mėnesius iš eilės, dėl to jiems teks didinti galutinio produkto kainą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas